Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ennyi "hogy tudnák...

Miért van ennyi "hogy tudnák nagy mellizmokat növeszteni""a fekvőtámasz jó mellizom erősítő gyakorlat" -os kérdés?

Figyelt kérdés

elég komolytalan emberek, meg kissé gyökerek is:S


jó nagy mellek semmi más, ugye?!


2010. jún. 14. 19:24
 1/8 anonim válasza:

nekem csak a tiéd hozza ki...

az emberek nem biznka magukban és az eredményewket rögtön akarják igy elbizonytalanodnak az edzéstervükvbe vagy önmaguk bele sem mernek kezdeni és itt kérdezgetni hisz ennek az oldlanak ez a célja

2010. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

Az nem sport teljesítmény ha valaki ilyen vagy olyan izmot tud növeszteni, hanem az a sportteljesítmény ha ezeket összehangolva valamire használni tudja. Ezért nincsen ezeknek a kérdéseknek sok köze a sporthoz, mozgáshoz, márpedig ebben a témában teszik fel ezeket.

2010. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem a testépítés is sport és ezt úgy mondom hogy nem gyúrok de rendszeresen focizok és egyéb labdasportokat űzök
2010. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sok a tudatlan ember, ennyi. de ennek az oldalnak pont az a célja, hogy merjünk kérdezni, ha már a googlet nem bírjuk használni.. kérdező te meg egy jó nagy balfas z vagy
2010. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
20:51 köszönöm az oltást, már vártam;)
2010. jún. 14. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 19:58:

Akkor a női szépségverseny is sport, hiszen ahhoz sem árt néhány gyakorlatot elvégezniük.

2010. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
annak benne van a nevében mi de szerintem az a testépítő aki minden nap edz hogy a versenyekre formában legyen az sportol
2010. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
A testépítő nem azért edz, hogy a versenyeken formában legyen, hanem azért hogy izmos legyen, és azt mutogathassa a versenyeken. Ez nem más, mint szépség verseny. A sportoló edz azért hogy formában legyen, formában lenni az azt jelenti, hogy felkészült a versenyre, mérkőzésre, stb., ott pedig küzdenie kell, nem pózolnia.
2010. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!