Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elkerülni az...

Hogyan tudnám elkerülni az állandó felfázást Kendo edzés közben?

Figyelt kérdés

Iskolámban tartanak Kendo edzést, amire járok. Az edzést hétfőn és szerdán tartják az iskola tornatermében, ahol tömörfa lakk parketta van. Már első alkalmamon is felszólított a tanár, hogy ne legyen a lábamon semmi, mert ahogy a többi keleti harcművészetet, ezt is mezítláb kell csinálni. Az edzésen már mondtam neki, hogy nekem nagyon fázik a lábam, erre azt mondta hogy mozogjak többet, akkor nem fog. Minden edzés végére annyira átfagy a lábam, hogy alig érzem, akármennyit mozgok, de ami a legrosszabb, mindig felfázok és mivel fiú vagyok, elég nehéz kigyógyulni belőle. (Fiúk nehezebben fáznak fel, de nehezebben is gyógyulnak meg.) Barátnőm van, akit nem akarok megbetegíteni, viszont az edzésre kötelező lenne járnom (és tetszik is). 19/F

Valamit tudtok javasolni esetleg? :/



2018. okt. 19. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2018. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:
Húzz zoknit edzéshez. Ha nem engedi, mondd azt, hogy lábgombád van.
2018. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!