Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani olcsó aktivitá...

Tudtok ajánlani olcsó aktivitásmérő karórát?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olcsó aktivitásmérő karórát venni, ami képes önállóan lépést számolni és pulzust mérni(okos telefon nélkül). Leginkább futáshoz szeretném használni. Az sem lenne hátrány, ha legalább 5-10 méterig vízálló lenne. Ismertek ilyen órát?

2019. máj. 24. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most rendeltem Aliexpress-ről 4,5 dollárért, ingyen házhoszállítással :D Még nem jött meg sajnos, kb 2-3 héttel kell számolni. Töltsd le Play Áruházban az AliExpress alkalmazást és még 3 dollár kedvezményt is kapsz az első vásárlásra így kb 500-600 forintért megkapod :D Jók a visszajelzések, 5 ezren vettek már belőle. Nekem csak a pulzus miatt kell, edzés közben használnám csak.
2019. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az komoly darab lehet 5-600 forintért. :D
2019. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent neked kérdező az olcsó?


[link]


[link]

2019. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gagyi lesz akkor kidobom :DD
2019. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, ha úszáshoz is kellene akkor triatlonos óra kéne. Ha csak új jöhet szóba akkor az zsebbenyúlós lesz. Használtan jó áron kilehet fogni, polar v800 vagy garmin 920xt-t.
2019. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!