Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 20kg-os súlyzót használok, de...

20kg-os súlyzót használok, de mégsem nő az izmom csak keményedig, ez miért van és hogyan tudom az izmomat növelni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 16:27
 1/8 anonim válasza:
szerintem nagyobb súllyal kevesebb ismétlés
2010. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 clint ***** válasza:

az étkezés milyen???

Mert tudod a tápanyag miatt nő az izom..

2010. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ahogy írták, a kajálás is (a) fontos.
2010. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azér nem nő, mert túl idióta vagy ahhoz is, hogy egy normális kérdést feltegyél...
2010. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mire használsz 20 kilós súlyzót?Mire edzel?Hogy étkezel?Ezek nélkül ember nem fogja megmondani hogy miért nem nő az izmod
2010. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:
igen szerintem a kérdező azt hiszi, elég emelgetni egy picit és ronikólmen leszek:D
2010. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zaly válasza:

Az izom mértetét nem érdemes növelni, ha kell, ha nem... érdemes inkább bekeményíteni, érzed, hogy keményebb vagy hasonlót?

Amúgy ha növelni szeretnéd, akkor szerintem kell költened mindenféle ultra szrre

2012. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó gyökérke, kérlek ne terjeszd már a bambaságaidat. Pont az előző kérdésednél okítottalak ki, de úgy látszik felesleges volt. Te sötét maradsz, és kész.
2012. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!