Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van valami külön neve az...

Van valami külön neve az ilyen gördeszkáknak?

Figyelt kérdés
Olyan longboardokra gondolok, amik azért nem túlságosan hosszúak, kb. 80 cm-esek, max. 85 cm. Leginkább utcai gurulásra használnám, jó lenne egy olyan deszka, amivel könnyebben lehet kanyarodni és nagyok a kerekei, hogy ne akadjon meg minden kis kavicson és repedésen az úton. Max. 65 ezret szánnék rá, nem tudom, hogy egy jó minőségű longboard kb. mennyibe kerül, de a megadott értéken belül szívesen kifizetem, csak legyen jó a minősége. Lány vagyok, a deszka kinézetével kapcsolatban csak annyit szeretnék, hogy vagy valami minimalista stílusú, vagy kicsit lányosabb legyen, ezek a és társaik nem jönnek be.

2021. szept. 19. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hosszabb Cruiserra gondolsz már? Egyben egy skateshopba is menj be majd, mert ott rá is tudsz állni egyre.
2021. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én anno 30-ért vettem az enyémet, szóval szerintem simán belefér, ha nem elektromosat akarsz. Nem hiszem, hogy lenne spéci neve, az alakjuknak szoktak inkább neveket adni, illetve van az a típus, ami úgy néz ki, mint a sima deszka, csak a kerekei nagyok (cruiser).


Én is lány vagyok, nekem ilyesmim van, a mintája is csak kicsit más:

[link]


Ez cruiser, méretre talán ez lenne megfelelőbb neked, mintára szerintem lánynak is megfelelő:

[link]


De nézz körül az oldalukon :)

2021. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

1# te milyen üzleteket ajánlanál?

2# és te meg vagy elégedve a sajátoddal? Mennyire megbízható ez az oldal amit belinkeltél, és milyen minőségűek a deszkák? Már sokszor elém került, de sajnos nincs tapasztalatom vele, nem tudom, hogy milyen a minősége a termékeiknek.

2021. szept. 19. 23:12
 4/7 anonim ***** válasza:

3

2-es vagyok, én innen vettem az enyémet, merem ajánlani. :) Vállalnak garit, beállítást, javítást.


A deszkámmal elégedett vagyok, számomra sokkal jobb, mint a sima gördeszka, nagyon szeretek vele közlekedni. Viszont ha legközelebb vennék, biztosan hajlítottat vennék (amiket linkeltem, úgy látszik, hogy azok, de az enyém sajnos teljesen egyenes), mert elég nehéz megemelni gyorsan az elejét úgy, hogy hátul is egyenes a deszka lapja. Párszor emiatt vágódtam el nevetséges úthibákban, de végülis ebbe is bele lehet jönni. 🥲

2021. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Közben találtam egy teljesen más márkájú deszkát aminek nagyon megtetszett a kinézete, a méretei is tökéletesek, elég nagy a kerék is, viszont csak 16000 ft és nem tudom, hogy ez már jó minőségnek számít-e, kicsit fura, hogy ilyen olcsó:(
2021. szept. 19. 23:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod nézni, nézd meg boltban vagy olvass róla véleményeket. Nem hiszem, hogy a 16 olcsó lenne egy deszkához képest, vannak 2-3 ezerért is, mondjuk az egy nyarat bírt ki havernál :D
2021. szept. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de már jártam úgy, hogy vettem 12 ezer körüli deszkát és rossz volt úgy ahogy volt, használni se lehetett (rosszul volt összecsavarozva, a kerekek konkrétan súrolták a deszkát kanyarodáskor stb.) úgyhogy emiatt kicsit félek😅 de most kitaláltam, hogy elmegyek a deszkak.hu üzletébe kipróbálni a deszkákat, és valószínűleg onnan választok majd valamit :)
2021. szept. 20. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!