Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A nehez fejlödö testépítők...

A nehez fejlödö testépítők neketek nagyon muszáj volt szedni tömegnövelöt a nagyobb fejlödés érdekében?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs nehezen fejlődő, csak olyan aki nem eszik eleget.
2010. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akor elötte szálkás volt
2010. szept. 1. 14:12
 3/9 A kérdező kommentje:
akor testépítés elött vnagyon vékony volt
2010. szept. 1. 14:14
 4/9 anonim ***** válasza:
A lényeg az hogy mennyi idő alatt tanulsz meg enni.Addig nem árt.Utána már felesleges
2010. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kösz szépen :D
2010. szept. 1. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:
írást tanulni, nem gyúrni....
2010. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legfontosabb tényleg az, hogy belődd magadnak a kaját, megtanulj jól és jót enni(jó alatt, azt értem amire a fejlődéshez szükséged van, nem pedig finomságra:P) De szerintem a tömegnövelő akkor is nélkülözhetetlen, ha mindez megvan. Az edzés utáni táplálékbevitel(protein, tömegnövelő, stb) nagyot tud lendíteni a formádon, ilyenkor jobb a felszívódás, azaz a fejlődés is nagyobb. De olvass utána a neten. Ez egy nagyon összetett folyamat, amit meg kell tanulni. A testépítés életforma, nem hobby!
2010. szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. szept. 8. 15:02
 9/9 anonim ***** válasza:
pénz,pénz.pénz. és *urva nagy kitartás. Én most kezdtem el alig két napja. :) Van egy személyi edzőm is aki mindent igyekszik elmagyarázni ami fontos lehet + összeállított egy remek kis kezdő edzéstervet. Kajára is nagyon de nagyon oda kell figyelni. Abból nyered az energiát és az építőelemeket a fejlődésedhez. Én napi 500g filézett csirkecsöcsöt eszek. E-mellé még kell egy kis tejsavófehérje, hogy meglegyen a 2g / tskg (testsúly kg) mennyiségű fehérje. +3-5g / tskg szénhidrát. Mellé egy kis vitamin. Ez így havonta 60-70kra jön ki.
2010. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!