Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hapkidonak van önvédelmi értéke?

Hapkidonak van önvédelmi értéke?

Figyelt kérdés
Hasznos önvédelmi rendszer a hapkido, ad(hat) jó önvédelmi készségeket? Mennyire hasznos harcművészet?

2022. ápr. 21. 20:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%

Dobjá má egy képet priviben ki vagy,lajoska?

Többit utána...csodálkoznék ha több lennél 70 kg-nál.

Sok ilyen városi gyerököt helyreraktam a kocsmákban, nem hiszem hogy pont most akadna meg egy torkomon,de ha mégis kemény lennél, leöblítenélek egy kis házipálinkával, hogy jobban lecsússzál.

2022. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Anyudnak küldtem egy képet tegnap. Kérd meg, hogy mutassa meg.

Ő is küldött. Az mehet priviben?

2022. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%

Gondoltam hogy nem mersz küldeni.

Akkor puhány vagy, jenőke.

Azt hittem kicsit tökösebb vagy, azt legalább a netről ennyi idő alatt találsz valami képet, amit elküldesz, de úgy látom még a mai kor vívmányai mint a laptop,az is feladja neked a leckét.

szerintem a passziánszt is a gépen anyukád kapcsolja mikor elmegy dolgozni, te meg otthon vagy, mert még munkát se tudtál találni magadnak.

Címet is tudok írni ahol holnap vagy szombaton megtalálsz.

Oszt remélem elgyűsz, iszunk pár kört a kocsmában, a többit utána az udvaron megdumcsizzuk.

2022. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem járok kocsmába, mert nem vagyok egy alja patkány, de a te kedvedért benézek. Megnézem, hogy mulatnak a szegények. Jöhet a cím, kiscsillag!
2022. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%

Nyíradony, Lángos büfé,péntek este pontban 9 óra.Hunyadi utca.

laza ruhában gyere, mert lehet sáros is leszel,ha megszédülsz a pálinkától vagy elesel ahogy kapálódzol majd az udvaron.Engem megfogsz ismerni, melósruha,és 10sör előttem.

Többit majd ott megdumcsizzuk, lajoska,ok?

2022. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Az nincs messze. Van arrafelé egy présházam. Úgyis meg akartam nézni, hogy a tél folyamán nem rámolták-e ki a hozzád hasonló hernyók.

Ott találkozunk, cicám! Lehet, hogy egy kicsit kések. Anyudon múlik, hogy mennyire ragaszkodó típus. Majd mondom neki, hogy sietek a fiához, akkor talán könnyebben elenged.

Addig is jó éjt! Holnapra meg kitartást az építkezésen!

2022. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%

Neked is jóéjt!

Aztán otthon ne felejcsél el anyukádnak segíteni a házimunkában, mert biztos szegény elfárad, míg rád dolgozik, te meg otthon netezel, meg kitudja miket nézel a neten.

Munka lesz bőven, beleszek estére durranva.Melósruha majd feszül rajtam.

2022. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
Te most tényleg komolyan vetted a kőműves trollt, aki amúgy a legmókásabb troll, mert a troll kérdések alá megy trollkodni, majdhogynem jogosan? :D Nemár.
2022. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem. Valójában nincs présházam Nyíradony mellett.

Hajdúdorog mellett van.

2022. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hapkido meg aikido: mind nudli. Túró. Nagy kalap sz*r mindkettő.
2022. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!