Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Novemberben fogok elkezdeni...

Novemberben fogok elkezdeni kondiba járni, tömegnövelő vagy protein? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
már itthon két hónapja alapozok saját súlyokkal úgyh vmit mindenképpen szeretnék szedni mikor elkezdem a kondit.elég szálkás vagyok 170cmhez 60kg kb.a szálkás embereknek a tömegnövelőt ajánlják,de az érdekelne,h edzés után ha bedobok egy tömegnövelő turmixot az ugyanúgy jó mintha pl egy sima fehérjés turmixot nyomok be?szóval nekem az lenne a célom h ne hízzak el,de szépen nőjön az izmom.ezért nem tudom h tömegnövelő v sima fehérje por.ugye edzés után kell a fehérje az izomnak,de az tömegnövelőkben kb csak 30%, 60% a ch 10 meg a többi kb.ez a kb 30% fehérjemennyiség elég ami benne van? mert hát ugye lehet azt csinálni h többet eszek meg belőle edzés után h több fehérje jöjjön be csak azzal ch is jön és azért félek h elhízok.am tudom h nagyrészt étrenden múlik de sajnos ezt most még nem nagyon tudom megoldani,de légyszi azért adjatok választ,köszönöm.:)
2010. szept. 29. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
tömeget nemfogsz növelni zsír nélkül. Tömegnöveléskor mindig zsír és izom egyaránt feljön. 3/2arányban általában, de mivel kezdő vagy erre ne is számíts. Jumbó size. reggel 220g edzés után lehetőleg este járj edzeni v kédő dáéután. akkor is 220g és csá
2010. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tömegnövelésnél edzés után minimum 50-60g ch kell, én inkább úgy vinném be, hogy fehérje+szőlőcukor + esetleg maltodextrin. Amúgy meg, ne félj annyira a szénhidráttól, az is ugyanúgy kell a növekedéshez. Ha keveset viszel be, nem nagyon fogsz fejlődni.
2010. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Az elsővel nem értek teljesen egyet. Szép lassan lehet izmosodni úgy, hogy közben a forma is javul. De nem jumbóval, meg zabálással, hanem precíz kajálással és tejsavóval. Tömegnövelő csak edzés után. És rengeteg aerob edzés. Ettől persze nem fogsz úgy nőni, mint a gomba, de legalább ami nől az izom lesz.
2010. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tehát akkor a tömegnövelőben lévő fehérjemennyiség elég edzés után?tulajdonképpen nem is konkrétan az elhízástól félek,hanem hogy az izmaim nem lesznek szép szálkásak hanem zsírosak.és most jó lenne pl jumbot inni egésznap úgy mintha pl 100%whey proteint innám?
2010. szept. 30. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!