Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez a nő meg tudná verni a...

Ez a nő meg tudná verni a férfiak zömét?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jún. 28. 11:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Hát ha zöme, akkor is igen a válasz, én azt gondolom. A férfiak zöme túlsúlyos, egészségtelen, és tíz méter futástól elfárad, és nem soknak van bármi küzdősport tapasztalata. A 100 kilós kétajtós szekrényből se sok mászkál, aki hiába nem tud harcolni, egyszerűen akkora, hogy nem megy át rajta egy ütés. Három négyes kombót pár pillanat alatt beküldene egy zaklatónak, belerugva, széttérdelve utána, biztos hogy nem menne már utána. De lehet neked van igazad. Múltkor lejött egy másik harcművészeteől edzeni egy kiscsaj. Kondicionálás volt, hát ő nem kímélte a dolgokat, ami persze nem baj. Csak meglepett. De akkorát küldött a combomra, hogy oda kellett nyúlnom és egy pár pillanat időt kérnem. Váratlanul ért nagyon, nem számítottam rá, hogy ekkorát tud egy nálam 2 fejjel alacsonyabb csaj rúgni. Na ennyi. Ezt térdre beküldi egy olyannak, aki egyáltalán nincs hozzászokva a fájdalomhoz, az szerintem nem fog állva maradni. De lehet, hogy tévedek, nekem közel nincsen évtizedes tapasztalatom. Igazából sose tudjuk meg. Néha néha látni videókat ilyen helyzetekről, de azokból olyan kevés van, hogy nem lehet levonni biztos következtetést.



[link]



Gondolok erre. Ahogy nézem nagyobb volt a csávó. Ennél a csajszinál meg a képen szereplő valószínűleg jóval képzettebb.



De mondom, lehet nincs igazam, én így látom a dolgot ahogy írtam. Nem kötözködni akarok.

2023. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Sokat igen, de lenne közben olyan, akitől viszont ő feküdne ki.

Egy talpmasszázst azért kapna:), bár engem tuti kinyírna.

2023. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem is mondtam, hogy mindenkit megverne, nagy számok törvénye alapján ő is kapna. Tőlem nem talpmasszázst kapna, hanem egy jó fenekelést ;D
2023. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

A zömét igen egy elenyésző kisebbséget nem.

Illetve van egy mégkisebb csapat akit ugyan megverne de kifektetni nem tudná.


A zöm ugyanis:túlsulyos,lassu,tohonya,hamarkifárad.

Az elenyészö kesebbség a sportolók.

A mégkisebb csapat aki annyira dagik,hogy a verésüket sem érzik.

Állnaknmint a cövek mikor verik őket,de nem érzik a háj megvédi őket.

2023. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezeken a fotokon mulik, abbol nem josolhato a dolog megbizhatoan. Amin viszont sok mulik: a szituacio, annak gyors felmerese, helyzetkihasznalas, technikai tudas a ket fel reszerol.

Vannak olyan tudasu nok is, akik az atlagpopulacio 90 szazalekat jo esellyel legyozik.

2023. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ezek a képek főként technikai tudást mutatnak.

És valljukbe a semikontakt kickbox mondjuk,hogy könnyen legyőzhető. Meglepetés ereje ugyan van de álltalában nincs mögötte erő és nem birja ha verik. Mindent védő cuccban csinálnak.

A képekből nem derülki,hogy valojában mennyire erős,mekorát üt,rúg.

Szép az izomzat de az csak annyi, hogy nem husis.


Ha szigoruan nézzük volna olyan főleg az "Átlagos Laj(k)os" akit megtudna verni.

De aki tudja mifán terem a verekedés azzal már bajban lenne.

2023. júl. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A mai világban a pénz és a fegyverek dominálnak!
2023. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a női boksz világbajnok megmérkőzött egy átlagos bunyós férfival thai boksz szabályok szerint. A csávó rommá verte a hölgyet. Van róla videó is a neten valahol. Vannak a férfiak és a nők között különbségek egyszerű okokból és emiatt vannak nekem szerint felosztva a sportok is.
2023. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A 18-55 fèrfiak 90%-a ellen nem sok esèlye lenne.



Egy tőle nehezebb fèrfi 1-2x megüti, esetleg elkapja a haját, 5-t belever a fejèbe, ennek a nőnek vège.


Termèszetesen ilyennek sohasem szabad előfordulnia, csak elmèlet

2023. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19 és miből gondolod, hogy a 18 55 közötti férfiak 90 százaléka tud ütni? Vagy hogy nem fogja szájbabszni a könyökével, ha valaki megfogja a haját? Vagy gyomorszájba/tököntérdelni? Vagy ráütni egyet az Ádámcsutkájára?
2023. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!