Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen extrémsportot ajánlotok...

Milyen extrémsportot ajánlotok? Eddig ezeket próbáltam: parasailing, rafting (nagy hajóval és 2személyessel), falmászás, tandemugrás, canyoning.

Figyelt kérdés

Bungeejumping nem vonz.

Eddig ami legjobban tetszett az ejtőernyőzés -tandem- és a canyoning.

Búvárkodni is akarok.


2010. dec. 13. 16:15
 1/8 anonim válasza:

Siklóernyő. Meg egyszer ha lesz egy rahedli pénzem akkor a sí+siklóernyő kombót akarom kipróbálni, zseniálisjónak tűnik! Amit még kipróbálnék az a Kite, de ahoz tenger kell. Meg zsé.


Amit már próbáltam:

Nem tudom a snowboard extrémsportnak számít-e nálad, de a Backountry az zsír! Amikor nem sípályán mész le, hanem szűz havon, erős részen.

A downhill is elég frankó, de kell hozzá egy megbízható bringa, volt egy-két ismerősöm, akinek eltört pár testrésze amiatt, hogy eltröt bringa első villája, elszakadt a bowden, defektet kapott, satöbbi.

2010. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

utánanézek ezeknek, amiket írtál


a sí + síklóernyő jódurva lehet, arról én is láttam videókat


debrecenben lakok, vagyis a nagy puszta közepén. van olyan extrémsport, amit itt tudnék csinálni?


parkour? ezen kívül van ötleted?

2010. dec. 13. 16:39
 3/8 acel válasza:
bicikli és ha elég nagy a hó gyere le vele a sípályán szerintem az elég extrém youtubon nézd meg nekem nagyon bejön!!! csak kicsik a dombok nálunk :(
2010. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ok, megnézem


nálunk még kicsi dombok sincsenek, csak a nagy síkság

2010. dec. 13. 22:23
 5/8 anonim válasza:
Wingsuit.
2010. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amerikai foci :)hajrá :)
2010. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DickAssman válasza:
Motocross, Freestyle motocross, downhill, dirt (biciklivel)
2010. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

bmx : )

gördeszka : )

nem tudom téged az ilyenek mennyire vonzanak de nekem nagyon bejöttek és hosszútávon megéri sztem

2011. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!