Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen izmokat erősítsek a...

Milyen izmokat erősítsek a combomon hogy ne fájjon a combrúgás?

Figyelt kérdés
Thai boxolok és mikor combozunk fájnak a rúgások...jó persze majd elmúlik...de én valahogy meg szeretném erősíteni. Melyek azok az izmok amelyeket erősíteni kell?
2011. febr. 11. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Swarzeneggerré is kigyúrhatod magadat, akkor is fájni fog amíg meg nem szokod az edzések által.
2011. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szoknia a combodnak a rúgásokhoz.Persze,ha edzett,erős,kemény combizomzatod van akkor könnyebben megszokod.Én az egylábas guggolásokat javaslom láberősítésre.A rúgásod és a védelmed is keményebb lesz.. :)
2011. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget.
2011. febr. 11. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni.

Egy idő múlva magasabb lesz a fájdalom küszöböd ezért jobban fogod bírni.

Mondjuk még mindig jobb ha combon rúgnak,mintha térdhajlatba oldalról,mert utóbbitól sokkal könnyebb lesérülni és a gyógyulása is hosszabb.

2011. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vedd el a lábad

2. blokkolj bele

3. Ha meg beszívod, feszíts rá, és lehetőleg a comb izmos elülső részét tedd bele a rúgásba (és egy knagy jobbegyenest is indíts :D)

2011. febr. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 12. 14:01
 7/8 anonim válasza:

én 6 éve karatézok és kb 1év alatt megszoktam küzdelem köben már nem is érzem csak utána ha egykét erőset kapok akkor másnap van egy két lila folt de csak ritkán ... szal megszokod :D

14/F

2011. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is Tahi boxozok, és van egy "titka" h. ne fájjon az a combos. Amikor rúgnak,ne húzd el a lábad kicsit sem. A súlyt arra a lábadra helyezd amelyikre a rúgást kapod és dőlj bele a rúgásba... így feszül a combod nagyobb az ellenállás és kevésbé fáj :)
2011. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!