Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a külömbség a rendes...

Mi a külömbség a rendes (sima) zakó és a lovaglózakó között?

Figyelt kérdés
én nem nagyon vettem észre külömbséget a kettő között azt leszámítva h a simát színházba meg ilyen helyekre használjuk a lovagló pedig versenyre. Nekem van egy zakóm ami fekete és vannak rajta sötét szürkés vékony csíkok. AKár azt is haználhatom versenyzésre vagy vegyek 20ezerért egy lovagló zakót?
2011. ápr. 17. 17:07
 1/3 anonim válasza:
Annyi a különbség, hogy lovas gombok vannak rajta meg valahova bele van varrva a márkajelzés, szóval gyakorlatilag semmi. De versenyzakó nem csak 20000-ért van én most vettem egyet 11000-ért Domingo márkájú. Nagyon jó kis könnyű rugalmas anyaga van és karcsúsított(a régi női zakók is tökéletesek csak ez valami új divat...).Ahhoz képest, hogy sokan nem szeretnek a Nagylovasnál vásárolni elég jó termékeik is vannak.
2011. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én általában dechatlonba szoktam vásárolni mert nagy lovas nincs a közelben a KLP meg angyon drága
2011. ápr. 20. 15:04
 3/3 anonim válasza:
Szívesen, amúgy nálunk van egy ismerősünk aki lovasboltot nyitott és ő szerződött le a nagylovassal és tőle vesszük de az áruházuk nagyon messze van. Esetleg ha meglátsz egyet menj el egy közeli lovasboltba próbálj fel egyet és nézd meg a méretét elvileg ugyanolyan méretezésűek márkától függetlenül és rendeld meg egy másik bolt webáruházából olcsóbban.
2011. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!