Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Aki szedte a jumbo-t annak...

Aki szedte a jumbo-t annak mennyi idő múlva látszódott meg hogy szedi? és mennyire látszódott? CSAK A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK.

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap alatt kezdett látszani,7.3 kiló jött fel tőle,és mindenki észrevette a változást!

ezt részben neked is köszönhettem mert akkor kezdtem el szedni amikor először kiírtál 1 jumbos kérdést! tehát kb 1 éve...

2011. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és hogyan adagoltad?
2011. máj. 12. 18:10
 3/8 TOMAtm ***** válasza:
mióta kijött a JUMBÓ tolom minden reggel este és edzés után is persze,hát olyan 3 hét után látszódott meg.nagyon meg vagyok elégedve vele,mikor 3 hónapot kihagytam is rendessen tartotta a formám,de edzéssel tökéletes volt.a csajomnak is adtam belőle,imádta esténként a filmek mellé mert olyan finom krémes csoki izű volt.
2011. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
napi 3 adagot ittam,600gramm dextrózzal.
2011. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TOMAtm ***** válasza:
48%

a Jumbó asszem egy kemény koksz,szerintem ne szedd..impotens lehetsz tőle és tönkreteszi a májad is a sok dextróz.

am ha Schwarzenegger a neved miért nem azt nyomod mint Arnold?dianabol-anadrol és egy kis enantát.azse károsabb mint a Jumbód.

2011. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
kedves utolsó, ha nem értessz hozzá, akkor inkább ne írj semmit.
2011. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a 600 gramm dextróz/nap kva sok. csak edzés után kell azt inni, abból is csak annyi grammot ahány kg vagy. de így hogy Jumbot nyomsz, teljesen felesleges még hozzápakolnod ezt a fajta szénhidrátot. a Jumbóból van dögivel.. túl sok cukortól cukorbeteg is lehetsz. utolsó vtam, csak enynivel kiegészítettem vna az utolsó elötti leugatását.. :D
2011. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

A Jumbot egy tápláléknak fogd fel, tulajdonképpen az a lényege, hogy megnöveld a kalóriabeviteled(meg a fehérjét is) és ezáltal növekedj, nem csak izomban fogsz növekedni hanem zsírban is... tehát ha rendesen megnöveled a kalória beviteled akkor akár már 2 hét alatt is feltűnhet hogy felszedtél pár kg-t, de szinte semmivel sem jobb mintha benyomnál napi 10 pizzát sőt... napi 600g dextrózt (szőlőcukrot) be ne nyomj mert az egyenes út a cukorbetegség felé ami a későbbiekben derékba töri a sportkarriered


összegezve:

a fejlődésed elsődleges szempontja az, hogy mennyi kalóriát viszel be ezután jön, a megfelelő fehérje-szénhidrát-zsír bevitel arány...

a jumbot elsősorban edzés után kell szedned 3-4 kanállal és kiegészítheted még a napi kajádat vele, de jobban jársz ha szilárd ételt eszel(csak azt nehezebb megenni)


Ui: ne várj csodát ha színtiszta sima izomban akarsz fejlődni (zsírban ne akarj) akkor első évben 10kg izom elég jónak számít... zsírban természetesen sokkal többet is "fejlődhetsz"

2011. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!