Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Volumass 35 Prof. Vagy Myomax...

Volumass 35 Prof. Vagy Myomax Prof? Ezen a 2 terméken gondolkodom, csak nem tudom eldönteni melyiket vegyem. (Sajnos anyagi okok miatt nem tudom mindkettőt megvenni. )

Figyelt kérdés
Tömegnövelés a cél.
2011. jún. 16. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyagi okok vannak, akkor nem veszed egyiket se, hanem fehérje+dextróz.
2011. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Volu 35 de minek prof ?
2011. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Igen, erre is gondoltam! Mit ajánlasz?

Én a ProMix 7kg-os fehérjére gondoltam, és mellé dextróz.


Második: mert a professional biztos jobb.

2011. jún. 16. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Edzés után jobb lenne egy tejsavóprotein, promix kevert, nem tudjuk pontosan mennyi belőle tejsavó és mennyi szója. Ha erre van keret akkor megteszi ez is vagy, ha már kevert, power protein olcsóbb.
2011. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a profiban van kreatin is és glutamin is pluszban..

amúgy remélem az étrdened megvan.. ha az nincs akkor arra költs meg a vitamin is legalább olyan fontos mint a fehérje + dextróz amúgy 100%whey proteint vegyél az jó :P énis azt vettem most 1-2 napja :D

2011. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Aha és minek neked mingyá mindenből a legjobb ?

Szerintem ha tömegnövelni akarsz, és kezdő vagy...akkor épp olyan jol fogsz fejlődni egy Mass 20 -astol, vagy amit neked ajánlok az a legjobb tömegnövelő Mega Mass 2000,vagy Mega Mass 4000 :)

2011. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1 éve edzek:)
2011. jún. 17. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!