Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A magasra ugráshoz milyen...

A magasra ugráshoz milyen izmokat kéne erősíteni?

Figyelt kérdés
Konkrétan én ezt görizésnél szeretném hasznosítani.Mondjuk egy lépcső melletti korlátra elég nehéz felugrani,erősítenem kéne,csak nem tudom melyik testrészeket.
2011. jún. 29. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagymester ebben a dologban , de szerintem ha erősíted a vádlidat az sokat segíthet
2011. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha magasra akarsz ugrani nem lenne logikus, hogy ugrálj hozzá? A kosárlabdázóknak erre a célra jól bevált az ugrókötél ami persze nem csak az ugrásmagasságot javítja.
2011. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoktam,csak még pluszban akarok erősíteni.
2011. jún. 30. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy magasra tudj ugrani, erősnek kell lennie a lábaidnak a testsúlyodhoz képest, és ruganyosnak kell lenned.

A lábadat erősítheted guggolással, súllyal a hátadon, egylábas guggolással, egylábas guggolást súllyal végezve, lépcsőn felfelé ugrálással, akár egy lábbal is, vagy súllyal is.

A végén meg nyújtanod kell.

2011. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!