Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkás vagyok és nem megy...

Gördeszkás vagyok és nem megy a Kickflip Mi a Baj?

Figyelt kérdés
Gördeszkás vagyok és Most a Kickflipet tanulom, az lenne a kérdés hogy amikor kipörög a Deszka valamiért nem tudok Rá ugrani elé Ugrok mindig nem tudom mi a baly És amikor nem ugrok elé akor meg túl kicsit ugrok és előb érem én a földet min a Deszka? Kérlek valami vlálaszt?
2011. aug. 10. 22:55
 1/7 anonim válasza:
2011. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 3rdeye ***** válasza:
nekem a heelflip előbb sikerült. pontosabban a kickflip soha, de a heel ment gond nélkül
2011. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a baj sokáig. Felugrás előtt gugolj minél mélyebbre, hogy minél magasabbra ugorj fel, és a kezdő mozdulatot, amikor elindítod az első lábadat végighúzni a deszkán, azt már kezd el minél hamarabb hogy amikor a legmagasabban van, és van elég hely alattad, akkor pördüljön meg a deszka, akkor még a levegőben vagy és van időd a lábadat is jó helyre irányítani hogy a megfelelő helyre érkezz. Eléggé görcsös így az elején de ha belejössz csukott szemmel is tudni fogod hol a deszka alattad és jó helyre érkezel.
2011. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az mitőll van hogy néha Pedig a gördeszka elé uugrok próbáltam mindet nem előre ugeran de akoris
2011. aug. 11. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Gurulásból gyakorlod vagy még álló helyzetből? Mert ne rögtön gurulásból próbáld. Az hogy elé ugrassz, azért lehet mert akkor túl nagy lendülettel ugrassz előre, a deszkát meg nem húzod magaddal, vagy ne ugorj előre olyan nagyot vagy próbáld meg a deszkát is közvetlen magad alatt tartani.
2011. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz szépen Haver....:D
2011. aug. 12. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

te most komolyan leírtad azt, hogy "baly"?

szívesen szétverném a gyökér fejeden a deszkádat!

2011. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!