Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen turmixot igyak edzés után?

Milyen turmixot igyak edzés után?

Figyelt kérdés

Ugyértem fehérjén kivül...

Amit én állitok ösze csak nem tudom mit tegyek bele :S


2011. aug. 30. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
tesómmal banánturmixot szoktunk inni úgy,hogy beleteszünk egy nyers tojást:) Nem értem a fenti mondatod,hogy "a fehérjén kívül" most a testépítőboltban megvehető fehérjéről, vagy a tejben, tojásban lévőre gondoltál?
2011. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első teljesen hülyeségeket írsz. A banán szar ch forrás, a tejben alig van fehérje, az sem szívódik fel, ahogy a nyers tojás sem, az avidin miatt. A tojás kizárólag hőkezelve emészthető!


Kérdező: Edzés utánra a fehérjén kívül tegyél bele szőlőcukrot, a glikogénraktárak visszatöltéséhez, vagy ha van rá pénz, akkor vitargót.

2011. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 oyeacch ***** válasza:
Vagy tömegnövelőt, vagy tejsavó+szőlőcukor. Tehetsz még bele glutamint, bcaa-t, kreatint. Szőlőcukor helyett vitargo-t.
2011. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha olcsón akarsz kijönni szerintem vegyél egy BTU Kreatin Monohydrate-ot mellé meg vagy 2 kiló CarboX-et edzés előtt után toljad befele és nősz majd mint a kiscsibe ;)

(Az elején mi is banános tojás turmixot toltunk de sz*rt se ér a tejsavóhoz képest...hidd el :))

2011. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 oyeacch ***** válasza:
Edzés után ne igyon fehérjét? Annál fontosabb pedig nincs.
2011. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Milyet igyon amit ő állít össze? nyerstojás-tej?

semmit nem hasznosítana belőle...

2011. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!