Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Trx kötél mi a vélemény?

Trx kötél mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Szerintetek használgatok trx kötélt mivel gerincferdülésem van ?? Van balra majd jobbra majd ismét balra convex ferdülésem. Szóval 3 van. Ráadásul 30 32 20 fokos görbület. Szerintetek használhatnám ezek ellenére a trx kötelet. Vagy csak rosszabb lenni a gerincem tőle és tovább ferdülne? Mi a véleményetek ti csinálnátok??, Mert gyógytornát csinálok de ez a trx nekem nagyon tetszik. Egyébként aki csinálja milyen érzés? Erősíti a hátat? Izmosok lesztek tőle és hol?
2011. szept. 18. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak mondom lány vagyok.
2011. szept. 18. 14:57
 2/3 anonim ***** válasza:

mi edzésen heti 2x trxezünk

hát bicepsz tricepsz comb ezeket erősíti inkább de sokféle feladat van.

trx-nél nagyon fontos hogy egyenes legyen a hátad ugyhogy ha jol csinálod sztem segít

2011. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze,nyugodtan csinálhatod.

Ez a gyakorlat kimondottan nagyon jó az alsó hátizom edzéséhez 3.35-től.

http://www.youtube.com/watch?v=WNhRD0JqA7Y

De nem fontos megvenned arany áron a kötelet.

Ezzel is ugyanúgy meg lehet csinálni az összes gyakorlatot-

[link]

Izmos nem leszel tőle,inkább a jelenlegitől erősebb.

És ugye a problémádnál kiemelten fontos,hogy a tested súlyát ne csak a gerinc tartsa,hanem segítsenek bele,vegyék át a terhelés egy részét a gerinc melletti és a mély,alsó hátizmok is.

A kettlebell is jól helyrerakja,megerősíti.

2011. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!