Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Harcművészek/küzdősportolók!...

Harcművészek/küzdősportolók! Aczél VS. SP?

Figyelt kérdés

Vajon Aczél barátunk megtudná-e verni a tinilányok kedvenc homokosbálvány énekesét? XD


És ti?


2011. okt. 26. 07:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Haggyad már Krisz ekkora settel sp oldalra dőlne helyből
2011. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
47%

Igazad van Full Contact! :D

Kedves Full Contact, lenne egy kérdésem hozzád, ha megengeded.


Ha Te neked kellene SP-vel bunyóznod, hogy csinálnád és hány másodpercig tartana az egyoldalú verés? XD


Késes Krisz

2011. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
ki tudja lehet hogy titokba nagy Shaolin kungfu mester és megverne nagyon sosincs elképzelésem verekedés előtt mi lesz helyzettől függ mit teszek mivel asszem magas a fejrugás nálam nem játszik szerepet ,de egy szép könyök valszeg benézne .
2011. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
hidd el, ő is benézné :D
2011. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
illene , mondjuk anno tolta a telepiek között szóval nem tudom mit szedett fel onnan
2011. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
szerintem őt tolták leginkább a telepiek :D
2011. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Csak tinilányok bálványa , sajnos nem pár zűrzavaros fejű ismerősöm is imádja a hejes SP,amikor elkezdik isteníteni aztán meg jön ,hogy nem kaptak autogramot tőle a koncertén ,Fúúú.Ilyenkor a lelkem eltávozik köztes dimenzióba.

Természetesen Aczél nyerné meg,ha nem besegítenék neki .

2011. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
nagyon kedves vagy, de ha ilyen pondrók elleni "harcba" besegítenél, akkor inkább rád hagynám az egészet. gyenge emberek ellen a harc még csak gyakorlásnak sem jó, ha úgy hozná a helyzet, bárkit engednék magam helyett menni, ha egy ilyen kis pondró az 'ellenfél'.
2011. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Vicces sokaknak , gyenge kislány bu zi stb jut eszükbe spről , csak én halottam utána pedig meg is hallgattam pár régi számát a telepiekkel és kb ugyanolyan szinten tolta csak látta , hogy ebben az énekelgetésbe több pénz van ,ugyanez flour tomival is és én ezt el is fogadnám csak akkor anno ne szídott volna másokat , hogy "divat telepi"(szószerint idézek ) meg ilyenek . Így ezek után ha rájuk gondolok nem a kis bu zi jut eszembe hanem a kamus féreg . De végülis ki mit gondol ,de szerintem igazság szerint nem az a nevetsége tárgya amit énekelnek hanem hogy önmaguknak mondanak ellent
2011. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy régen ilyen "nagy" arcnak számított SP de most akárki akármit mond teljesen "elkényesztetődött", hogy mindenki foglalkozik vele minden kis tizenéves korosztálynak a nyálas kedvence lett és ezért ő is elnyálasodott elpuhult elbu.ult és odajut, hogy seggbetosszák őt mások nem ő másokat. Ez a pénz téma is elcsábította cserébe lett 2 társaság:

1: Akik utálják gyűlölik

2: Akik imádják, a veséjüket is neki adnák


tehát ennyit erről mindenkinek van ellensége és barátja aki híres meg persze van a 3-dik a semleges akik le.zarják, na én is oda tartozom mert ku.rvára nem érdekel mit, hogy csinálj mennyire nyálas bu.i síkosított fejű komodói kottonnal fel.aszott sza.os ember nem fogom ezért utálni mivel nem is ismerem és még 1számát sem halgattam meg csak 10-15mp mert elején rájöttem, hogy nekem ez nem tetszik nem az én világom. Így jár akit felkap a média de csinálhatta volna jobban is ha jót akar magának de ha neki ez kell akkor ez kell. Az a szégeny, hogy a pénz miatt lett ilyen amilyen.

2011. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!