Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért állítják azt, hogy a...

Miért állítják azt, hogy a thai box oktatás rossz itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 11:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igazad van Krisz!
2011. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez az általánosítás,ami igaz is nagyrészt,de szerncsére vannak kivételek.Az én edzőm 2 évig élt thaiföldön,és már előtte is thai boxolt 15 éve jó helyen,szal ott kiképezték muay thai chaiyára meg muay boranra,és nálunk iszonyat jó edzések vannak.Mint ahogy vmeik előző írta,nálunk kizárt,h box-karate keveréket tanítsanak,ugyanis az edzőm amikor megmutatja,h milyen a helytelen rúgás mindig karatés példát hoz föl.(Ez spec. nekem nem naon teccik,mivel 4 évig karatéztam is,és közel sem olyan rossz,mint ahogy beállítják.Karatén nekünk ponthogy azt mondák.h több mindent is ki kell próbálni,mielőtt harcosnak mondanánk magunkat.)
2011. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

OFF:Nem értem miért lenne rossz a karatés rúgás...

ON: Azért, mert nagyon nagy divat lett, és csökken az oktatás színvonala, ahogy mondták.

2011. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette carbon hogy ne úgy rúgd ha már Thai boxolsz . Rám pl rám szoltak első alkalommal , hogy kung fusan ütök . Meg egyszer mikor elvezettem az ütést gyakorlatnál (kb ez is volt a feladat csak kicsit máskép)hogy az meg steven segal . Ilyenekre gondol gondolom . Nem ugyanúgy rugunk meg ütünk és olyan értelembe rossz .
2011. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hjah,ilyen velem is volt,az edzőm utána 2 hétig Bruce Lee-nek nevezett,mert (akkor volt kb. a 2. edzésem,és még olyan karatés ösztönök voltak bennem) elvileg az ütésem úgy néett ki,mint az 1 inches ütés.:DD
2011. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szerencsések vagytok :),hogy nektek van lehetöségetek.
2011. okt. 31. 20:33
 17/20 anonim ***** válasza:
Mondom tuti van szegeden is csak keresni kell .
2011. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Régen sokkal jobb volt. Ma annyira divat lett, hogy a tömeg lehúzta a színvonalat. Mellesleg maga a stílus túlságosan küzdősport lett, ugyebár ez egy butított harcművészet. Magyarországon nincsenek meg az alapjai a megfelelő oktatásnak.
2011. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mi az hogy küzdő sport lett alapból annak volt kitalálva a Muay Thai mikor megszületett , mert a Muay Thai Chaiyaba kb folyton meghaltak az emberek és ezért kikellett találni valamit
2011. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Na sikerült találtam,de az Makón van :D
2011. nov. 1. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!