Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ehhez a fegyverhez jó ez a tár?

Ehhez a fegyverhez jó ez a tár?

Figyelt kérdés

Most akarok venni egy airsoftos fegyvert két tárral szeretném tudni hogy ehhez a fegyverhez : [link]


jó e ez a tár [link]


megköszönném ha valaki elmagyarázná mi az a gyorstárazó

THX


2012. jan. 6. 20:25
 1/8 dirtboy ***** válasza:

elvileg jó,le van utánozva a beretta m92,a tárnál ugyan más szám van nem az van írva hogy M9-hez de nem gondolom hogy variálva lenne a tár paraméterei,tár rögzítő része.

egyébként meg veszed a fegyvert és megkérdezed az eladót ezzel kapcsolatban.


hol ír ilyet hogy gyors tárazó?

ott a gomb a sátorvas tövében,megnyomod kicsúszik a tár,másikat bele rakod és tenyérrel ütközésig felnyomod,a kis gomb kentebb jön ha a helyén van.

így kell cserélni a tárat.

2012. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
thx nem tudsz mondani helyeket ahol leht venni és pls olyanokat amiknek vsn weboldaljuk is thx
2012. jan. 6. 20:39
 3/8 escrogar ***** válasza:
airsoftdepo, keletifront, nowar, 44-es bázis, külföldről taiwangun (EU-n belüli)
2012. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:
helyeket nem tudok,nincs airsoft fegyverem még nem is játszottam a játékot,vásárlás ügyben nem tudok segíteni.
2012. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amm én nem értek az airsofthoz de a video ami a pisztoly alatt van abba 4:25 és 4:50 között elmagyarázza a csávo hogy mi az a gyorstárazás vagy mi .. én legalábbis igy gondolom.. :)
2012. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tűzjáró válasza:

Jó a tár a pisztolyhoz, hiszen azonos a gyártója. Amúgy Én is ilyet használok csak Co2 tárral.


bemutató videó: http://www.youtube.com/watch?v=zSvZQIvED5Q

2012. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tűzjáró válasza:

A gyorstárazó:

http://www.youtube.com/watch?v=FHBjUogWqwc


És bocs elnéztem, ez a pisztoly nem az igazi mert a linken a műanyag szános van. Nekem a fém szános kivitelű van és tökéletesen működik...

2012. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tűzjáró válasza:
2012. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!