Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szedjek valamit Amerikai foci...

Szedjek valamit Amerikai foci edzéshez?

Figyelt kérdés
Hetente 2x van amerikai foci edzésem 2 hetente szombaton is 2 illetve 2 és fél órás edzések.Elég kemény edzést követő 1-2 nap mindenhol izomlázam van.Arra gondoltam hogy nem-e kellene szednem mondjuk fehérjét vagy kreatint esetleg valami vitamint.Szeretnék megerősödni és jól kinézni és véleményem szerint ez a sport a gyúrásnál is keményebb.
2012. febr. 18. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

a lábadat szedd, edzésen. heti kettő lóf@sz...


a gyúrásnál szinte minden sport keményebb...

2012. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:
Citrullin-malát savasodás ellen, kreatin jó ötlet az izommunkához. A regenerációs idő rövidítéséhez a fehérjedús táplálkozás is ajánlott - de ehhez nem feltétel a fehérje étrendkiegészítő alkalmazása, persze az se baj, ha van. Edzés után végülis itt is jól jöhet.
2012. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod öreg...A 2. válaszolónak pedig köszönöm
2012. febr. 25. 16:25
 4/4 anonim válasza:

Üdv!


Amcsifociztam egy ideig, szerintem a legkeményebben a kitartás és az állóság kell. Foci mellett kellene valami bokszba, vagy birkózásba is kezdj. Heti 2 alkalom nem sok. Gyúrhatnál is mellette, de attól szerintem lelassulsz, erő meglesz, de semmi több, ha falember vagy akkor elég a gyurma is +ba de ha wr qb stb, akkor tényleg rengeteg kitartás kell és az boksz, futás, triatlon, stb..

2012. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!