Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van olyan fiú, aki ilyen jó...

Van olyan fiú, aki ilyen jó alakú, szép lányokkal edzhet együtt? Küzdősport, harcművészet? Vagy a lányok inkább csak egymás ellen gyakorolnak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=aSdyzdJ3iDM&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=KakKCFuys9k&feature=relmfu

Szerintem sok fiút elintéznének ezek a csajok, főleg ha a srác figyelme a lány szépségére terelődik és nem a küzdelemre.



2012. máj. 2. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy küzdelemben nem arra figyelsz, hogy hogy nézz ki z ellenfeled. Hanem teljesen üres az elméd, hogy a legkisebb rezdüléseket is érzékeld miközben megpróbálod megsemmisíteni az ellenfelet. Ilyenkor nem számít, hogy nézz ki a gi meg egyébként is elfedi az alakot.

Annak meg semmi értelme, hogy a lányok csak egymás ellen gyakoroljanak, mivel jóval kisebb a nyers erő amit ki tudnak fejteni ezért jóval precízebben kell végrehajtaniuk egy egy technikát egy férfi ellen, hogy az valóban működjön.

harcművészeti edzésre meg nem dugni jár az ember edzés közben nincs ilyen gondolatoknak helye.

2012. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Én igen:D A csaj 15 éves,és akkorákat rúg,hogy hihetetlen.Emellett még jól is néz ki
2012. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De előfordul, hogy eszembe jut a dugás edzés közben. Szerintem tök normális.

Izzadt, kivillanó testrészek a szétjött/szétcibált gí miatt, elfojtott sóhajok, test a testet érinti... Elég intim is tud ez lenni:))

2016. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ez ugyanolyan, mint hogy amikor templomba mész, akkor nem gondolsz dugásra. Edzésre sem azért mész, aki ezt a két dolgot nem tudja szétválasztani, annak nem kéne oda járnia.
2017. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!