Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fehérváriak! Valaki, aki tud...

Fehérváriak! Valaki, aki tud Parkourozni, segítene nekem az alapok megtanulásában? 15/L

Figyelt kérdés
Egyedül nem merek belevágni.. :D

2012. jún. 2. 19:05
 1/6 Krisztofer. válasza:
Mit értesz az alapok alatt?
2012. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem értek hozzá.. :') gondoltam rá, hogy esetleg elkezdek szertornázni, de nem találtam sehol sem ilyen 'csoportot'.. Mert szeretnék meg tanulni szaltózni meg miegymás.. :)) Csak egyedül félek..:D
2012. jún. 4. 12:59
 3/6 Chruser ***** válasza:

Nekem sincs senki a saját lakhelyemen, aki segítene, más városban akadnak csak traceur-ök akikkel tudok együtt gyakorolni, tesiterembe járni.

Próbálj meg a suliból találni valakit, vagy osztályból ha van, biztos lesz majd. De elsőre semmiképpen se a szaltóval kezdd, annak sosincs jó vége, fokozatosan kell felépíteni.

2012. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisztofer. válasza:
Én a Tóvároson szoktam a garazsakra meg eűilyenekre felmászni leugrani meg ahol lehet pl: romkert a belvárosban énis magamtol csináltam viszont szaltót csak idővel énis meg csináltam de egszer estem egy nagyot azóta nem szaltózok de az ugrálást folyatatom. adj wmi elérhetőséget.:D
2012. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
óóó szóval gyakorolhatok veled?? :DDD írok üzit :D
2012. jún. 5. 14:26
 6/6 anonim válasza:
délutánonként nézz körül a rózsaligetnél (az a kút, amiből vasas víz jön, uszoda) néha szokott ott lenni pár gyerek a sulimból.
2012. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!