Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a legjobb szteroid...

Melyik a legjobb szteroid szálkásítás szempontjából?

Figyelt kérdés
Akkár combó-t is írhatok :D Amugy tudom hogy az étrend de nem aza kérdés!

2012. szept. 12. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy étrend és aerob edzés is kell, akkor már jó úton vagy. Akkor azt mondják a szakik, hogy még egy deca-susta combóval is le tudsz szálkásítani, de elsősorban a trenbolone-stana kombót szokták nyomni, bár ehhez is kell tesztó (pl propionát), mivel a treni lecsökkenti a libidót.

De eléggé nyírja a veséket is, szóval nem ajánlom, sőt az egész koxolást nem ajánlom hobbigyúrás esetén.

2012. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te akarod használni?

Ha igen - miért?

2012. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam , hogy használnám csak kíváncsi voltam!
2012. szept. 12. 10:23
 4/11 poiu ***** válasza:
A legjobb szteroid az, amit a golyóid termelnek. Ha gyúrsz (és nem edzed túl magad) még többet termelnek.
2012. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az mindig és érdekelt hogy mikor van aza pont amikor túl edzed magad? Időben van pl heti 5 az sok (én anyit járok)

Vagy úgy időben hogy egy izomcsoportot szét edzem?

2012. szept. 12. 13:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Haladó szinten is elég naturálban heti 4 edzés. Egy héten egyszer érdemes edzeni egy izmot, kivéve vádli és has. Tehát egy teljesen osztott edzésterv nem ártana.

Kezdőknek pedog először 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig, majd lehet váltani kétfelé osztott, de 3 napos edzésre, un. A-B-A, B-A-B rendszerben. Ezután pedig mehet amit először írtam, azaz a teljesen osztott edzés. Ez lehet 3 vagy 4 napos is. Én naturálban az 5 napost nem tartom annyira jónak, a regenerálódás szempontjából.

Koxal persze más a helyzet, az meggyorsítja a regenerálódást és a fehérjeszintézist, de maradjunk csak az egészséges naturál testépítésnél.:)

2012. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:DDDDD

Amugy a Susta 250 be van 100mg deca ha jól tudom akkor miért deca menjen mellé? Treni Boldi nem lenne jobb?

2012. szept. 12. 17:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ért hozzá az nem vitatkozzon.:)

A sustában testosteron decanoát van, amit pedig én mondok és deca-kén emlegetik az figyelj:NANDROLON DECANOÁT.

Qrvára nem ugyan az a vegyület. A deca azt jelenti, hogy 10. Teeát csak a kötés helyét jelöli egy vegyületben. De nem egyenlő a nandrolon a testosteronnal.

2012. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem én nem vitatkozni vagyok itt az oldalon hanem +információkat szerezni a nálam jobban hozzá értőktől

bocs ha tolakodásnak vetted a kérdésem! Azért köszönöm a gyors kielégítő válaszaid!

2012. szept. 12. 20:53
 10/11 anonim ***** válasza:
semmi gond
2012. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!