Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kick-boxban Kádas Adrienn...

Kick-boxban Kádas Adrienn vagy Éltető Daniella a jobb? Meccseltek már egymás ellen? Ki nyert / nyerne?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, nagyon hasonló a koruk és a nagyjából a súlycsoport, magasság is...

Kíváncsi vagyok, melyikük a jobb, erősebb, technikásabb?



2012. szept. 27. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Melyikük az erősebb.. Fantasztikus kérdés.

Még ha arra lennél kíváncsi, melyikük jobb az ágyban. De hogy 'Kikkboxban'..

Okéé..

2012. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kádas Adrienn ha jól tudom semi kontaktban versenyzik:


"Szemi-kontakt: félerejű, kontrollált akciók engedélyezettek, a bírók minden érvényes találatnál megállítják a küzdelmet, és megítélik a találatért járó pontokat (ezek, a technika nehézségétől függően 1, 2 vagy 3 pont értékűek lehetnek). A több pontot elérő versenyző nyeri a mérkőzést."


Éltető Daniella pedig ha jól tudom a napokban lett K-1 szabályrendszerben világbajnok. Szerintem ő a jobb

2012. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
természetesen full kontaktban
2012. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig Daniella is olyan törékenynek tűnik, így fiú szemmel. Babaarcú, a testén sem látszik, hogy nagyon izmos lenne. Szemüvegben pedig olyan jó kislányos kinézete van, aki a légynek sem tudna ártani. Így nehéz elképzelni róla, milyen kemény lehet egy rúgása. Pedig élesben lehet, hogy az első rúgásától vagy ütésétől kiterülnék. (Hasonló súlyú és hasonló magas fiú vagyok, csak én nem űzök küzdősportot.)
2012. szept. 28. 19:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Bár valószínűleg Adri rúgásától is lepadlónék, pedig ő csak "fél erővel" (semi-ben) versenyez. Amúgy tudja most valaki a lányok súlyát, magasságát? Daniella tán 175 cm, Adriról azt olvastam 65 kg. A többi adat ismeretlen. Szerintem nagyjából hasonló súlyúak és magasak lehetnek, tehát egy súlycsoport, nem?
2012. szept. 28. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát Adrienn 65 kg lett világbajnok, Daniella pedig -65 kg nyert most K1 világbajnokságot tehát ő eggyel lentebb van súlycsoportban.
2012. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*65 kg-ban és -65kg-ban
2012. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vajon a néhány kg többlet döntene a meccsükön vagy az, hogy az egyik rendszeresen teljes erővel küzd, a nehezebbik pedig csak fél erővel viheti be az ütéseket, rúgásokat?
2012. okt. 14. 00:00
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem a megszokás sokkal többet számítana a súlynál.
2012. okt. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!