Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez egy nagy kamu, nem?

Dávidking20 kérdése:

Ez egy nagy kamu, nem?

Figyelt kérdés

xtrame power a termék neve itt hirdetik

[link]


de szerintem kamu, meg pénzlehúzás


ti mit mondtok? XD


már az is fura,hogy body builder.hu nincs fent a cucc pedig ott minden fent van



2012. okt. 23. 15:32
1 2
 1/18 SSanchez ***** válasza:
Nincs csodaszer...diéta + aerob + súlyzós edzés
2012. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de nekem gyanús ez a cucc, hogy 1 csávón keresztül kell rendelni és idehaza nincs is forgalomban
2012. okt. 23. 15:48
 3/18 SSanchez ***** válasza:
De a sok hülye meg be is veszi.
2012. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Lyézusmárilya :D

Na akkor vesézzük ki egy kicsit szegény Lacit.


Először a kedvenc műveletem: az oldalon levő képek guglis keresése, avagy honnan szedte őket. Pont van is egy tökéletes célpont, maga Laci, a kedvesen mosolygó fekete hajú úriember a jbob felső sarokban. Jobb gomb, kép megjelenítése, címsor ctrl+c, új lap, gugli, ctrl+v, search by image, és hoppá. Pár találat, de nézzétek meg ti is:

[link]

[link]

A gugli összesen 25 oldalt talált a neten, ahol még szerepel a bácsi. Ebből merem feltételezni, hogy nem Lacinak hívják...

A kommentek közt szereplő képeknél ugyanez a helyzet.


Aztán: az ilyenek általában vagy semmi valódi információt nem tartalmaznak, vagy guglifordítóval lettek fordítva, vagy mindkettő, ezért nézzük meg mit ír:

"Próbáltam a kreatinnal, pro-hormonokkal, proteines turmixokat," - már kezd gond lenni a ragzással

"És nem értettem, az emberek hogyan lesznek ennyire domborzatúak" - hát ezt én sem

"és a Rádo barátom" - echte magyar figura lehet

"a szomszéd asztalnál üllő" - személyvonat indul Üllőn át Monorra. Onnan a nagy fémtárgy mellől, ami ráesik a rajzfilmfigurák fejére.

" komolyan felpumpálva és domborzatúak" - ajaj, már megint ez a földrajzszargon

"bólintót a fejével" - vagy lóhintót

" beléptem az Internetbe" - ez valami frenetikus kifejezés

"gyakorlatilag a legg domborzatú ember" - meghalok a gyönyörtől

"az első héten meg a vállam és tricepszеm is jelentősen és nagyon gyorsan nőttek" és "4 hét alatt leadott több mint 10 kilót," - szóval ez a csoda mindenre jó, még el is mosogat

"1-ső lépés" ez olyan, mint a 2-tő meg a 3-om

"Az izmok nagyon hosszú ideig felpumpáltak és domborzatúak maradnak" - komolyan szerelmes lettem ebbe a szóba

"Az izmoknak befejezet, domborzatú kinézést ad" - erre már nincsenek szavak

A kommentek (ezekhez már nem kell komment):

"Most már csak egy napozás és kész vagyok."

"Egy barátom elég jól felpumpolódott vele."

"Igen, az Xtreme Power nőknek is való, de persze ha csak a lefogyásra és domborzatokra használod"

rögtön utána "akkor csak egy kis intenzív edzéseket kis súlyokkal, kardió-és has préseket, kell csinálnod."


És akkor nézzük csak mi is ez a termék: Egy mezei NO-fokozó, azaz 'nitrogén-oxid alapú felgyorsító', ami

- hossza tartó eredmény az állandó felszabadulás hatása által (forradalmároknak kiváló)

- növeli az izomkapacitás

- növeli a test teljes visszanyerését

- poprawia stan miesni (ezzel meg aztán végleg nem lehet vitatkozni)


60 kapszula ára 9900 ft, amit nem nagyon tudtam más hasonlókkal összehasonlítani, mert azok poralakúak, de gondolom marhadrága ez hozzájuk képest.

Az összetevők: [link]


Summa summarum: marketingügyileg asszem bűncselekménynek számít valótlanságokat állítani egy termékről, itt ez megtörténik. A szöveget nem tudom ki írta, valószínűleg egy üzbég bevándorlóból lett analfabéta és a guglifordító egy közös vállalkozásban, a képek eredeti szereplői pedig forognak az ágyukban. Persze ez mindenkinek egyértelmű 0,4 másodperc alatt, ahogy ránéz az oldalra, mindezt csak azért írtam le, hogy legyen min röhögni, és hogy gyakoroljam az írást :D

2012. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"mindezt csak azért írtam le, hogy legyen min röhögni"


Sikerült, köszi! De komolyan, ezen behaltam XDDDDD

2012. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Drummer George válasza:
Hát gyerekek én is jót röhögtem az előzőkön. :D Írtam kommentet az oldalra, de még moderáció alatt...persze :D De az a komoly, hogy mennyi ilyen kamu oldal van. Pl láttam én iyet, kaszinós verzióba. Szánalmas. De legalább tényleg van min röhögni. :)
2012. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

wash a hozzászólásod rohadt jó lett, most is röhögök :D

adj egy pacsit XD

2012. okt. 24. 19:43
 8/18 anonim ***** válasza:
király vagy Wash.:)
2012. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ó, köszönöm nektek :D (:
2012. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 gyúros miskolci arc válasza:
23%
öcsém ti nagyon el vagytok tévedve öcséim :/ hallod nézzetek már bele a kommentekbe is ott van egy csomo kigyúrt arc vágod ez nem szteroid, a miskolci telepi arcok is igy gyúrnak azt erősek szálkások mint a bivaly., NO KAMU
2012. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!