Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Most szeretnék elkezdeni...

Most szeretnék elkezdeni gyurni, milyen tömegnövelőt ajánlotok én a volumass 35-re gondoltam az jólessz? Egyébként 70 kg vagyok és 187cm! Nehezen tudok hizni! Vagy mellé szedjek még valamit? (kreatin stb. )

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Legyen tömegnövelő étrended is. Jó a volumass, de gazdaságosabb egy tejsavóprotein és edzés után ehhez teszel még 50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt.

A kreatint még hagyd későbbre. Multivitamint vegyél még.

2012. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani valamilyen oldalt ahonnan ezeket meg tudom rendelni ?
2012. nov. 22. 18:10
 3/11 anonim ***** válasza:
mivel írtál privátot, ott visszaírtam.
2012. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kezdődnek tök felesleges ilyen cuccot nyomni... Csak pénz pazarlás mivel nem tudja még mint hogyan kezdődnek elég a jó étrend!!!!
2013. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Tényleg felesleges MÉG bármit is nyomnod, de ha nagyon szeretnél mégis valamit kipróbálni, akkor a kevert fehérjéket tudom ajánlani az áruk miatt.
2013. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Néhány olcsóbb kategóriás kevert fehérje, ha érdekel:


- biotech usa power pro

- multiforce nutrition anabolic protein fuel

- power track power protein

2013. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerinted a multiforce-éban az van amit mondanak? Nekem túl olcsónak tűnik, még a többi keverthez viszonyítva is :S. Nem akartam még kipróbálni, próbáltad már? Esetleg tudsz róla hogy van-e engedély száma, vagy bármi féle papír ami miatt megbízhatok benne? Esetleg valaki bevizsgáltatta?
2013. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A felsoroltak közül mindet próbáltam. Megmondom őszintén nem látok bele, hogy miből mennyit tartalmazz, és 2300 Ft-ért kilója tényleg nem sok, de nem rég a power protein is akciós volt, és annak is az egységára 2247 Ft/kg-ra jött ki, ráadásul azt másodkézből kapom meg, mivel nem közvetlen a gyártótól veszem. Tehát a viszonteladó is pakol rá hasznot, akkor a gyártó mennyiért adhatja neki?

Úgy voltam vele, hogy adok az anabolic proteinnek egy esélyt, és nem ért csalódást. Most is azt használom, és bátran ajánlom másoknak is.

2013. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Multiforcét veszed viszont eladótól? Honnan lehetne beszerezni? Vateráról nem akarok
2013. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
multiforce-nutrition.eu
2013. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!