Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft. Taiwangun.com megbízh...

Airsoft. Taiwangun.com megbízható oldal? Well mb 06? jó fegyver?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az oldal megbízhatónak, megbízható csak (szerintem) kicsit magasak az ára

A Well márka ... hát vannak nála jobbak. Maga a mesterlövész fegyverei nem rosszak egyáltalán, de elég hamar romlanak, nem olyan strapabíró. Inkább dobj rá még egy kis pénzt és kapsz egy jobbat ami évekig jó lesz (persze, ha megfelelően használod!) :)

2012. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hun46y3 ***** válasza:

Előttem szólónak igaza van.

Megbízható az oldal, rendeltem már onnan, de nem mindig éri meg. Vám, és szállítás után néha pár száz forint a különbség a végösszeg és az itthoni ár közt.

A Well céget pedig ha teheted kerüld el!

Falidísznek kiváló fegyvereket gyártanak, sőt akár arra is jó lehet, hogy a kertben lövöldözz papírlapokra, de amúgy nem ajánlom.

Tényleg gyűjtögess még egy kicsit, kapsz sokkal jobbakat is.

Érdemes a vatera-t, meg egyéb aukciós oldalakat böngészni, néha kincset találhatsz!

2012. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igazán ogalmam ninc sh mi bajotok van well márkával. szerintem megbízható. én az enyébbel még szervízbe nem voltam... esetleg kis tuningolás céljábol.
2013. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismétlem: A mesterlövész fegyverei nem rosszak,sőt! Nekem is van egy, csak a hop up kamrával nem tudom mi van, szerelő se tudta megfejteni. Szétszedte, megnézte, visszarakta. Semmi baja: nem törött, nem kopott. Ki érti... nagyon felfele tekeri a bogyókat.
2013. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 oreghiba válasza:
100 Euró fölött teljesen ingyenes a kiszállítás, semmi vám semmi egyéb
2016. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!