Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoftpanda? Taiwangun?

Airsoftpanda? Taiwangun?

Figyelt kérdés

helló szeretnék egy HK416-os AEG airsoft fegyvert és mindenféleképpen külföldről rendelném...Az airsoft panda honlapján megtaláltam eléggé olcsón már néztem hozzá egy távcsövet is:

[link]

[link]

nos ezt a fegyvert megtaláltam a taiwangun honlapján is csak itt már sokkal drágább:

[link]

a taiwangunon maga a fegyver kerül annyiba kiszállítás nélkül mint az airsoftpandán a távcső és a fegyver együtt kiszállítással. Sokszor hallottam már hogy amerikaából ne rendeljünk mert vámáfás, meg kockázatos...de nekem van egy rokonom amerikában és azt meg lehetne e oldani hogy az ő címére kipostázzák és ő kipostázza nekem a cuccot?ugyértem hogy ebben a helyzetben is fent áll az hogy fennakad meg minden vagy itt olyan nem fordulhat elő?



2013. jan. 8. 21:51
 1/4 A kérdező kommentje:

vagy pandashop helyett WGS shop?

[link]

2013. jan. 8. 22:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! AirsoftPanda remek bolt; alacsony árakkal, jó cuccokkal, de igen a szállítás... az a fránya szállítás nagyon drága és elég nagy eséllyel meg se érkezik. Vagy a vámon rácsücsülnek akár 1 évig is. -.- Tapasztalat... 2-ből 1 rendelés érkezett meg közel 2 hónap alatt-

Taiwanguntól biztos megérkezik a cucc, mert Lengyelországból küldik, csak túlárazva vannak a dolgok.

Amerikából nekem eddig megérkezett mindig.

Tapasztalat: viszonylag még olcsón is megúszom mindig, de 2-3 hónap is eltelhet a feladás és megérkezés között.


Szerintem vagy vállalod a kockázatot vagy veszel túlárazva, ami biztos megérkezik( valamiért), VAGY megveszed itthon ami ugyan csak túláras, szerintem.


Valahogy mindig megszívja a vevő. :)

2013. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az utolsó mondton nevettem egy jót :D

és amit leirtam hogy az amerikai ismerősöm postázza?akkor is fenn akad?

2013. jan. 9. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Megakadni meg fog, az hogy mennyi ideig már más téma! :D
2013. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!