Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az airsoft fegyverek mennyire...

Az airsoft fegyverek mennyire ütnek?

Figyelt kérdés

Szevasztok!

Annyi lenne a kérdésem, hogy egy airsoft puska(nem handgun/pisztoly),hanem rendes nagyfegyver egy 16 éves gyereknek mennyire üt?

Egyáltalán ütnek ezek, vagy kell támasztani?



2013. febr. 12. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyakorlóruházaton keresztül meg sem lehet érezni.

Szerintem semennyire.

2013. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a visszarúgásra gondolsz, nem. A gázosnak van egy nagyon enyhe kis rezzenése de alapvetően akkorát ütnek mint egy légpuska, vagy egy gázpisztoly vaktölténnyel vagyis szinte semennyit.


A golyó viszont kellemetlen tud lenni. A védőruházatnak szerintem alaptartozéka legyen a torokvédős arcmaszk szemüveggel, esetleg még egy szuszpenzor is.

2013. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Maszk az alapfelszerelés, egyenruhám egyelőre nincs, de mivel csak haverokkal mennénk le valamikor talán réteges öltözködés is elég lehet.
2013. febr. 12. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég lesz, meg ki lehet bírni. A szem- meg egy rosszabbul elsült tökönlövés az, amitől mindenképp óvakodni kell
2013. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább csíp. A paintball üt.
2013. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Franchi válasza:

Szerintem független az életkorod, attól hogy mennyire üt... De amúgy nem fáj...legalábbis ki lehet bírni.

Elmondom neked, amikor játszol adrenalin szinted enyhén felmegy, és a felét se érzed az egésznek, inkább csak hallod. de a legfontosabb védelem a szem, erre mind nagyon ügyelj, Ha rendezett játékra mész ott nem engednek még a pálya közelébe sem szemüveg nélkül, ha haverokkal mentek, lőjetek rá mindegyik szemüvegre mindegyik fegyverrel kb olyan 1 méterről (de csak ha nem vagytok biztosak) de inkább... Amúgy engem löttek már pofán 10 méterről pofán sneiperrel, nem volt szabályos amit csinált, de nem éreztem annyira akkor (Igaz majdnem tudtam volna a sebbe beletenni egy tágított de jó :D )


Na ez megint hosszú lett, de a lényeg, hogy nem kellemes, de ki lehet bírni, és igazából csíp

2013. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Visszarúgás szinte nulla. Ütés... Először felismered h eltaláltak, aztán kicsit fájlalod és 2 percre rá elfelejted. Kb olyan érzés mint egy kisebb ütés a fűzfa vesszővel, csak pontokban. Ha mellbimbón lőnek az persze sokkal jobban fáj mintha alkaron. A ruha sokat tompít. Egy 400 fps-es lövés pár méterről ruha nélkül beszakíthatja a bőröd és kilőheti a fogad is. Arc és szemvédő kötelező a többit lazán elviseled. Bár még a fülön lövés is kellemetlen kicsit.

Ki kell próbálni. Lövesd magad $eggen.

Amúgy fejre nem szokás lőni. Nem is komálják azt aki oda lődöz.

Lila nyomot ugyan hagy, de nem vészes.

2013. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pillanatnyi darázscsípés meg napokig kék foltok, de azok MÁR nem fájnak! :D

De az elrettentő példám!: CQB valahogyan a SZÁJPADLÁSOMBA csapódott egy BB, benne is maradt. Azóta maszkot használok, mégegyszer nem akarom átélni a dolgot :D Ajánlom a maszkot arc védelemre. A többi testrészt sállal, katonai ruházattal(úgymond "kemény" anyaga van), kesztyűvel védheted meg.


Ha pedig arra gondoltál visszarúg-e a fegyver, hát van egy két darab, de azok már nagyon komoly és tuningolt fegyverek. Egyébként egyáltalán nem üt.

2013. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!