Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek jó hobbi sportnak? :D

Szerintetek jó hobbi sportnak? :D

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.egy film miatt,ami nagyon elnyerte a tetszésemet íjászkodni akarok.van már itthon íjjam(saját készítésű,jó kis íj),kezdőként elég jó vagyok úgy érzem lenne benne tehetségem,mert egyből eltalálok egy párnát,ha kiakasztom a létrához(kezdésnek szerintem így jó) :D annyira beleéltem magam,hogy nyilas nyakláncom van..ebben az lenne még a durva,ha a horoszkópom is nyilas lenne,de az már túlzás lenne.:D régen lovagoltam,de ráhagytam. körülbelül 2-3 hónapja a íjásztattal foglalokozom.HOBBI szinten :D ,,profi lövő" akarok lenni,de versenyre azért nem akarok menni. jó sport lenne hobbi szinten?:)) és szegeden olcsón lehet venni normális íjjat,nem ilyen házi készítésűt,vagy amíg nem gondolom úgy,hogy tényleg ezt a sportot akarom,addig elégedjek meg a sajáttal?:D

2013. febr. 15. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
A zöld íjász c. sorozat lejárt ahogy te is lejártál kérdezőXDDD
2013. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
haha nem járt le,mert most pakolgatják fel a részeket hetente :Dxd ez nem jött most be ;) gyere máskor
2013. febr. 15. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
hobbi sportnak jó,mert profi szinten elképesztően drága.
2013. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább az éhezők viadala volt az ihlet adó:),mivel csaj vagy.

a dekatlonban árulnak viszonylag olcsó íjakat,nyilakat kezdőknek is.

2013. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igenigen csak hobbinak szeretném :D már évekkel ezelőtt is íjászkodtam /sajáttal/ :D szuper akkor lehet veszek ha látok olcsón :D
2013. febr. 16. 11:55
 6/9 anonim válasza:
Tökéletes hobbi én is íjászkodom.
2013. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HUNarcher válasza:
szegeden van is íjászüzlet, ott vehetsz magadnak íjat, vesszőt meg mindent ami kellhet és az alapokról megkérdezheted az eladót is, én is mindig oda járok és jó cuccaik vannak bármilyen íjászathoz. érdemes kezdeni egy gyakorló íjjal ami 10000 körűl mozog és alkalmas hosszú lövésekre is. szerintem a saját készítésű íjadat mellőzd mert teljesen más egy gyakorló vagy egy hagyományörző íjjal lőni. ha jól tudom van szegeden is íjászegyesület oda is elmehetsz kérdezősködni.
2013. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 HUNarcher válasza:
ha még kiváncsi vagy valamire írj nyugodtan privátba rám 17/F
2013. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben:) köszönöm
2013. márc. 24. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!