Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airszoftosok, ti mért nem...

Airszoftosok, ti mért nem használtok hardwood (realtree) terepruhákat? Nem tettszik, vagynem vállt be?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, de nem minden helyzetben van meg a megfelelő rejtése.Ráadásul szerintem drága, vagy ami olcsó az silány minőségű. Mondjuk én alapból olive párti vagyok, az univerzális. Egyébként aki régen jó volt bujócskából az narancssárgába is király lehet! :D
2013. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak akik azért mert olyan egyséeget akarnak utánzoni, ami nem használja ezt a ruhát. Szerintem elmegy, de airsoftra nem használnám, mivel én is olive párti vagyok, és ahhoz konnyu beszerezni kiegészítoket. Ha kint vagy és lefekszel valahol, meg se mozdulsz, akkor nehezen veszenk észre akármiben is vagy, foleg ha van rajtad arcfesték.
2013. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is kedvelem az olivet , amúgy honnan tudom hogy jó minőségű_e vagy sem?
2013. ápr. 1. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
óvoda......
2013. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:D Ismét egy magasröptű, lényegre törő és kielégítő választ kaptunk az internet egyik IQ betyárjától! :D Köszönjük Roaad! Természetesen megy a zöld kéz!!!!! Csak így tovább! :D
2013. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Jó minőségű vagy nem?"

Az első az ár... Az ami a legolcsóbb nem biztos hogy a leggagyibb, de az tuti hogy nem a topp minőségűekből van. Gondold végig, ahhoz hogy jó minőségű cuccot gyártsanak kell megfelelő technológia, illetve megfelelő alapanyag, ami ugye nem olcsó... Sajnos viszont csak az árra nem lehet hagyatkozni, mert a pénzéhes kereskedők képesek túlárazni a legnagyobb bóvlikat is a gyors haszon reményében.

Következő az anyag, amennyiben varrási hibák vannak, vagy látsz olyat hogy megindult a varrás és ott könnyen enged is akkor az baj. Ha elkezded megrángatni az anyagot és olyan hangot hallasz mintha apró kis reccsenések lennének, akkor az azt jelenti hogy az apróbb szálak szakadnak... tehát sz*r az anyaga. Másik a sin, festés. Érdemes megnézni a kiállított darabokat. Ha nem rég óta van kint, de vannak rajta napszívta fakó részek az gáz, persze ha már ki van rakva egy éve akkor ha nem nagy fokú a fakulás akkor az nem túl nagy probléma. Ha megdörzsölöd kézzel, és festékes marad a kezed, ugyan ez nedves kézzel akkor az gáz... Ha a festés csak felületi, ezt abból veszed észre hogy ha az anyag másik oldalát megnézed akkor látszik hogy nem szívta át a festéket az gáz. Persze nem kell belül is látszani a mintáknak, de a szövet anyagának valamennyire el kell színeződnie. Illetve a ha szoktál azért ruhát vásárolni akkor észre fogod venni a különbségeket, ha többet is megnézel! Az egyetlen aranyszabály: Ami gagyinak tűnik az az is!!!

2013. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szekihu válasza:
tetszik/vált. Helyesírás. Köszi.
2013. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!