Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék megtanulni verekedni?

Szeretnék megtanulni verekedni?

Figyelt kérdés
ha valaki belémkotne ( sok kotekedés van olyan kornyéken élek :S ) akkor jo lenne ha tudnák valami Utcai verekedést vagy ilyesmit...nincs nagyon idom járni edzésekre vagy ilyesmire...vannak valami videok amikrol internetrol megtanulhatok? van box zsákom is es ha ugyvan tudnák valakit szerezni akivel gyakorolhatok
2013. jún. 2. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha püfölöd a boxzsákot meg ilyen kombókat csinálsz jobb horog , egyenes , fel ütés közbe fekvő támasz,húzódzkodás akkor jó lesz.Meg igen nem árt némi edzőtárs is.De utcára inkább a harcművészetek jók de ahhoz is rengeteg idő kell míg el sajátítod.
2013. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aikiboxer ***** válasza:
100%

Szerintem pedig ha püfölöd otthon a bokszzsákot, az dupla nulla, el se kezdd. Egyrészt nem lesz egy rendes technikád sem, praktikusan nem tanulsz meg ütni; másrészt meg rossz technikák rögződnek be, amiket utána nehéz kiirtani. Bármennyire püfölöd otthon a zsákot, egy kezdő bokszoló 3 hónapos tudással lever mint vak a poharat.


Az, hogy valami "sok idő", mindennel így van... A tudásnak ára van és időt kell rá fordítani. Ha nincs rá időd, "gyorsan" akarsz valamit, akkor el se kezdd.


Ha azonban tényleg tudásra vágysz, mégpedig gyorsan, akkor keress egy bokszedzést, és kezdj el bokszolni. 2-3 év szorgalmas edzéssel el tudsz jutni oda, hogy tényleg senki nem fog merni beléd kötni, vagy ha igen, akkor gyorsan megbánja.

2013. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek a választ:) es arra van valami video ahol megmutassák hogykell utni a boxzsákot? rendesen ?
2013. jún. 3. 15:22
 4/7 aikiboxer ***** válasza:
100%
Ha hiszed, ha nem, még az olimpiai bajnok bokszoló mellett is ott áll az edző és időnként rászól, hogy nem jól üt... Szóval nem, videóról képtelenség megtanulni bármilyen küzdősportot vagy harcművészetet. Edző kell hozzá, aki látja, hogy mit csinálsz és kijavít. Sajnos ez van.
2013. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem :/ koszi :)
2013. jún. 3. 21:06
 6/7 anonim válasza:
Én a kötekedők ellen inkább önvédelmet tanulnék. Sok fajtája van, mind általában katonai/rendőri kiképzések átalakítása, hogy a hétköznapi ember is megtanulhassa. Viszont edzésekre kell járnod, és 1,5-2 év, mire elsajátítod. De ha szimplán verekedni akarsz, és másoknál akarsz felvágni, hogy milyen kemény vagy, akkor nem vagy jobb annál, mint aki esetlegesen belédköt.
2013. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16%

Cso, en 6 evig jartam Ju-Jitsura aztan osszevesztunk az edzovel es mar nem jartam...plusz otthon meg jol ki is gyurtam magam, 16ot birok huzodzkodni, a suliban senki SENKI nem mer velem verekedni, aki meg mer azt szarra verem, szoval tenyleg rossz otlet csak pufolni a zsakot.

Amugy mondok egy jo combot! 1.rugd tokon 2. Verd gyomorszajba 3verd lengobordan 4.tord el a kezet....ris megnyerted (a keztores nemmuszaj csak ha nagyon az ellenseged, egyszer a suliban meg akartak verni, az a gyerek akivel verekedtem, masnap hozzamentunk 4en es szarra vertuk ( nem vagyok cigany) a haverom ugy verte hogy lehorzsolta a kezet (veralafutasos lett) ha akarsz meg Ilyet hallani, irj;)

2013. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!