Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen sportot érdemes kipróbá...

Milyen sportot érdemes kipróbálni? Milyen sportba érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszintén? Box. Javaslom a Zuglói Boxklubbot/Ha pesti vagy/. A legjobb sport a világon. Családias, barátságos környezetben zajlik. Mindenki szeret mindenkit,mindenki vigyáz mindenkire. Nem kell melette éhezni/Ha fogyni akarsz/, ha csak az egészséged, közérzeted miatt, akkor meg főlleg.
2009. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is azt javaslom, hogy box, kempo vagy thaibox. Edzésben tart és jobb lesz a közérzeted, miközben erősödsz is és magabiztosságot ad.
2009. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
okés de én nem pesti vok hanem t.bánya meleti faluba lakom és tbányán vany valami lehetőség ere?
2009. nov. 10. 12:49
 4/10 anonim válasza:

Én a karatét ajánlom! Amióta elkezdtem sokkal jobban érzem magam. Nem nagyon sportoltam eddig, szinte semmiben nem voltam kitartó. Karatézni viszont már lassan fél éve kezdtem és még mindig nagyon lelkes vagyok. Szerintem érdemes belekezdeni, én nem bántam meg. Ráadásul a rendszeres mozgás miatt jobb a közérzetem is.

Egyébként én a shotokan karatét űzöm.

Ha többet meg akarsz tudni a karatéról a google sok hasznos információt tartogat számodra. Remélem segítettem a választásban.


Osu!

2009. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Tatai shotkan karate SE:

[link]

2009. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösz de karatéztam és nem tetszet de kösz:D
2009. nov. 10. 13:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Te laksz ott. Nézz utána.
2009. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amihez kedved van...
2009. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én nem vagyok sportbarát de szerintem a rögbi az jó! meg kenuztam régen:D
2009. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát ez a korodtól is függ de szerintem amihez kedved van és lehetőséged . ÚGy tudom t-bányán van vizilabda egyesület én aszt ajánlom ha még bevesznek :D
2010. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!