Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretitek a salakmotort? Mit...

Szeretitek a salakmotort? Mit szóltok a mostani helyzethez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen mostani helyzet? időjárás? hó és jég 4ever :D imádom :D bármikor, bárhol, csakérezzem a benzinszagot :D

te hogy vagy vele? :D

2009. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon értelmes válasz volt...
2009. dec. 20. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csípem a salakot is,érdekel is,de főleg krosszos vagyok.

Évek óta hallok olyan híreket hogy bajban van a sportág itthon. De hát melyik technikai nincs...

Mivel pálya nincs pest közelében,és az ágazat médiaszereplése is elég minimális(legalábbis hazai vonatkozásban),így amit olvastam,tudok,az javarészt motorrevüből,egyéb magazinokból,netről összekapkodott infók tömkelege.

Egyébként mi lenne a helyzet,és annak háttere,amiről kérdezni szeretnél?

Már egy ideje nem figyelem a hazai a salakot,a külföldit is ritkán.De szívesen mondok véleményt. mehet az eszmecsere.

2009. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát csak úgy érdekelt ki hallott pl róla. Mert sokan nem is tudják mi fán terem.
2009. dec. 25. 19:32
 5/6 anonim válasza:
Én nagyon szeretem már sok versenyen voltam itt Miskolcon
2011. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is imádom...viszont nem követek figyelemmel minden versenyt.
2012. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!