Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gázmaszk bír ki airsoft...

Milyen gázmaszk bír ki airsoft lövéseket?

Figyelt kérdés
Erős (gázos) fegyverről lenne szó

2014. ápr. 10. 16:08
 1/10 anonim válasza:
Szerintem bármelyik.
2014. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, például ezek a régi szövetmaszkok biztos hogy nem bírnák ki. Az üveg lehet hogy nem törik ki de a szemem megnyomná igentstsak
2014. ápr. 10. 17:53
 3/10 anonim válasza:
Hát ami azt a szövetmaszkot átviszi, azzal téged is meg lehetne ölni.
2014. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hun46y3 ***** válasza:

Próbáld ki!

Lufi a maszk alá, lőj rá közvetlen közelről, majd egyre messzebbről és ha semmi baj alul, akkor oké.

Még jobb, ha valami kartonlapot raksz alá, mert lehet, hogy a BB nem elég erős, már,hogy kilyukassza a lufit, de a kartonlapon a benyomódást láthatod.


Viszont azt ajánlom, hogy ne használj gázmaszkot, megterhelés alatt alig kapsz benne levegőt. Hidd el, tapasztalat.

2014. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem éppen komortos egy gázmaszk, főleg nyáron amikor az izzadt fejedhez hozzátapad a gumi, vagy a szövet. Ahogy előttem leírták lélegezni is nehéz benne, és a látószögedet is erősen kitakarja.
2014. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Félreértetek, azért kérdeztem ezt hogy megtudjam milyet érdemes venni. Valami olyan kéne ami erős, korhű designű és nem fulladok meg benne. Van ilyen?
2014. ápr. 10. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Olyan amiben nem fulladsz meg, olyan nincs. Plusz az újabb tipusúaknak gumis a belseje, és az ahogy a pofádhoz tapad, az kiállhatatlan.
2014. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hun46y3 ***** válasza:

[link]

ez az egyetlen ilyen opció.

2014. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az üveg részében nem bíznék meg, láttam már bb-től berepedni és elég egy kis szilánk is a szemedbe... Ha gázmaszkot akarsz én a helyedben vágnék rá 3-5mm vastag plexit, az a tuti. Előttem levők leírták a hátrányokat. Az ebay-en kapható meg kész rablás, több mint 20.000ft plusz posta. Amúgy kis ügyességgel egy gázmaszkot "rá tudsz alakítani" egy rácsos maszkra, felveszel mellé egy szemvédőt és kész. A látvány meg lesz, légmentesen nem fog zárni de airsoftban nem is kell XD
2014. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lcb válasza:
Én személyesen semmisítettem meg 20 méterről 2 lövéssel 300fps-sel a Magyaro.-n szinte mindenhol kapható 70M gázmaszk üvegét. Sztem ha gázmaszkot akarsz, akk keress plexi/hajlítható (nemtudom milyen anyag) átlátszó "kinézőrészes" gázmaszkot.
2015. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!