Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyikünknek van nagyobb esélye?

Melyikünknek van nagyobb esélye?

Figyelt kérdés
az egyik osztálytársam már hónapok óta piszkál én meg nem tűrtem tovább és kihívtam őt bunyózni amire még ebben a tanévben sor fog kerülni.szerintetek melyikünk fogja hamarabb kiütni a másikat?én két éve wing tsunozom ő pedig három éve kyokushin karatézik.

2014. ápr. 26. 00:36
1 2
 1/19 tkodit ***** válasza:
ez ennyiből megjósolhatatlan.
2014. ápr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én 165 cm vagyok és kövér eléggé hogy hány kiló az mindegy.az osztálytársam csak 55 kiló de pár centivel magasabb
2014. ápr. 26. 01:26
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Két gyökér küzdelme. XD

Tipi-tapi cicapacsi mókusököl (wing tsun) vs Kocka droid dance (kyokushin)

A két legbénább stílus ebben az országban. Melyikőtök nyer majd? Tökmindegy, verekedni egyikőtök sem tud. (Ha lenne egy 1 éve bokszoló vagy birkózó osztálytársatok az mindkettőtöket megb***na anyátok hátán, szotyizva. De persze ez már más téma :D)

De én analizálom neked szívesen.


Egymás szembe feláll a két küzdőfél. Takács Lee (ez vagy most Te kérdező, és pont lesz*rom hogy nem így hívnak igazából) vele szemben pedig Kovács Musashi-kun. Musashi indít egy lélekromboló mai geri-vel, de Lee félre ugrik, majd menne egyenesen cséphadarózni a láncütésekkel, ezt Musashi blokkolná az alkarjával (karatésan), majd alulról a másik kezével ütne egy tsuki-t Lee gyomorszájára, igen ám, de közben az intenzív láncütés tenné a dolgát, eltalálná Musashi vállát és mellkasát (juj OMG), de Lee is kapna egy mawashi-t vállra (tyűha..). Ekkor menne egy kis rugdosás, majd összekapaszkodnának, birkózás, hajtépés, töktekerés és póló ráncigálás. Ekkor bejön az irodalom tanárnő és így szól:

" Mit műveltek?! Azonnal menjetek az igazgatóiba, az ellenőrzőtökkel!".

És Musashi és Lee kapna egy beírást, rossz és példátlan magatartásért. :(

Hát ez lenne.


Figyelj kérdező menj el te is a kyo-s "haverod" kyokushin edzésre, a kyo-s osztálytársad meg menjen le a ti wt edzésetekre.

2014. ápr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

"Ha lenne egy 1 éve bokszoló vagy birkózó osztálytársatok.."


Jaj Istenkém :DD

Könnyesre röhögöm magam!

2014. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hármas végig se olvasom amit írtál mert látszik hogy egy alpári buta bunkó semmihez sem értő nagyképű állat vagy.te nekem ne is akarj analizálni semmit ha ilyen tudatlan vagy. ja és nem tom miért gyökérezel le amikor nem is ismersz ráadásul én nem bántottalak téged tehát nem értem miért szólsz be.valaki mondja meg kérlek melyikünknek van nagyobb esélye
2014. ápr. 26. 11:30
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

"Tipi-tapi cicapacsi mókusököl (wing tsun) vs Kocka droid dance (kyokushin)"


HAHAHA!!! XD

Baazmeeeg...ilyen jót még nem röhögtem! :D

De egyébként mennyire igaz! Szerintem is csak ilyen ruhatépős ráncigálós lökdösődés lesz ebből, semmi extra. Két taknyos kamaszköcsög fog összecsapni. :D


Kérdező inkább ne verekedj, inkább írd meg gyorsan a házi feladatot a szünetben. :)

2014. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező! Már ne haragudj, de amit a hármas írt az nagyon igaz, csak Te nem értetted benne a szarkazmust. Mégis mit vársz mit írjunk? Te és az osztálytársad hazai viszonylatban a két legszarabb stílust űzitek, ő 3 éve, Te 2 éve. 2-3 év pedig egy nulla, pláne ezekben a stílusokban. Egyikőtök sem tud verekedni. Két verekedni nem tudó ember egymás ellen való küzdelméből ki kerül ki győztesen? Amelyikőtök előbb rúgja tökön a másikat, vagy mit tudom én. Ha ő csak 55 kiló, Te pedig dagi vagy, akkor szumózd le vagy csak üljél rá, aztán szétlapítod.


Ne haragudj hülye kérdésre, hülye válasz.

De egyébként 3-as legalább poénos volt, megnevettetett itt pár embert. :D Én nyomtam neki egy zöld kezet. :)

2014. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező most komolyan félsz egy 55 kilós kölyöktől?! 55 kiló?! Jézusom ha kishúgom a kyo-s csávó mellé rúgna, akkor is eltörne az osztálytársad gerince. Hát vazze :D


De ha már dagi vagy, akkor ne mókusboxszal támadj, hanem így:

https://www.youtube.com/watch?v=so-Y6hTy1Vw

2014. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hatos te is egy nyomj vagy mint a hármas.anyádat köcsögözd le vagy a jó édes apádat ne engem aki nem ártott neked.a többinek pedig megköszönöm hogy értelmesen leírták véleményüket
2014. ápr. 26. 12:09
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy az emberek nem képesek megtanulni, hogy nem lehet megmondani ezeket... Elég egyetlen egy ütés ami eldöntheti a meccset...
2014. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!