Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kisebb deszkát válasszak vagy...

Kisebb deszkát válasszak vagy ez is jólesz?

Figyelt kérdés
kinéztem magamnak egy 103cm-es longboardot,de én csak 158 centi vagyok és az lenne a kérdésem hogy ez nagy lenne nekem (?) vagy válasszak olyat ami kisebb? 13/l
2014. szept. 26. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
a longboard-nál nem igazán számít, ami neked kényelmes. :) Ha most kezded én azt ajánlom valami széleset vegyél, mert azzal könnyebb elkezdeni.
2014. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beniy ***** válasza:
Hát szerintem mindenképpen egy rövidebb kéne, de nem tudom, hogy pontosan mit szeretnél csinálni vele. :) A tengelytáv is sokat számít ám egyébként. Szerintem kérdezz Facebookon a Hilldancers Hungarian Longboarding csoportban a srácoktól. Ők biztos jobban értenek hozzá, mint én. :D
2014. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak gurulgatásokra használnám :)
2014. szept. 26. 18:06
 4/6 Beniy ***** válasza:
Akkor fix, hogy hosszú lesz az. :) Városba gurulgatni mindenképpen olyat kell választani, viszonylag rövid, rövidebb tengelytávval, hogy be tudd venni az élesebb kanyarokat, és meg tudd kerülni az embereket, illetve előnyös rájuk egy kicktail is. ;) Vannak persze olyanok, akik 120 centis dögökkel járkálnak a városban, de az annyira nem előnyös. :D
2014. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Ha városban akarsz gurulgatni akkor viszont tényleg rövidebbet érdemes, mert nehéz kanyarodni egy ilyen hosszú cuccal, meg az embereket is ki kell kerülni valahogy

2014. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2014. szept. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!