Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszkát keresek tudnátok...

Gördeszkát keresek tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Heló,budapesti vagyok,kezdő deszkás,nem is nagyon értek hozzá.Jelenleg a haveromét használom gyakorlásképpen,de kissé instabil a lábam alatt,valamint érezni lehet a kerékkel minden egyes kis úthibát.Abban kérném a segítségeteket,hogy ajánljatok egy olyan deszkát,ami könnyen manőverezhető stabil és kényelmesen,nem rezegve lehet vele a belvárosban közlekedni
2014. okt. 23. 15:28
 1/1 Beniy ***** válasza:
Hali! :) Ha nem rég óta használod a deszkát, akkor még egy ideig instabil lesz, de hozzá fogsz szokni, és semmi para nem lesz vele, ezt garantálom. ;) Viszont ha mondjuk 1-2 hét MINDENNAPOS használat után is instabil marad, akkor lehet szorítani egy nagyon picit a függőkön. A kereket pedig valószínűleg egy kis idő múlva ugyanígy meg fogod szokni. Mondjuk nem tudom, hogy te mennyire szeretnél ráfeküdni a trükközésre, meg a hasonló dolgokra, mert ahhoz érdemes keményebb kerekeket használni, viszont ha annyira nem izgat a dolog, akkor egy puhább kerekű példányt érdemes beszerezni. :) Ha annyira nem izgat a trükközés, akkor én egy ilyet ajánlanék neked; [link] ha viszont igen, akkor még mindig a levegőben van az a kérdés, hogy milyen méretű gördeszka lenne ideális neked. Ezt nagyobb részt az befolyásolja, hogy: mi tetszik a gördeszkázáson belül (sík talajon trükközni, korlátok, lépcsők, esetleg félcső, pool, stb.) illetve kisebb mértékben a lábad mérete is fontos lehet.
2014. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!