Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdésnek milyen gördeszkát...

Kezdésnek milyen gördeszkát vegyek?

Figyelt kérdés
Es mekkora legyen a lap,43as lábra!

2014. dec. 9. 00:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
43-as lábra én egy 8-as lapot javasolnék. Kezdésnek pedig nem kell a legjobbat megvenni, de ne árt ha jó a deszka. Ha van rá keret akkor szerintem egy Almost deszka jó lenne, mert erős és sokáig bírja. Ezen kívül még jöhet az Element, Darkstar (nekem ez van :D), Girl, Cliché stb.
2014. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2014. dec. 10. 00:16
 3/12 Beniy ***** válasza:
Hali! :) Igazából ez attól is függ, hogy mit szeretnél vele csinálni. ;) Egyébként alapvetően a 43-as lábra én is 8" széles lapot ajánlanék, illetve ha olyasmit csinálsz, akkor picit szélesebbet. :) Egyébként csak lapot szeretnél venni, vagy egy komplett deszkát keresel? Mert nem volt valami egyértelmű a kérdésben. Ha komplettet, akkor most nézegettem a Globe komplettjeit, és vannak egészen jópofa cuccok, illetve ezen kívül én a Blind, az Almost, a Flip, az Element, és a Creature kompletteket ajánlanám leginkább. :) A Blind és a Globe 25e körüli árkategória, Almost 27-28e, a többi pedig 27-30e körül van. :)
2014. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ugrálhatni kene meg csuszkálásra :)
2014. dec. 10. 23:33
 5/12 Beniy ***** válasza:
Értem. :) És mekkora szinteket szeretnél beugrálni? :D kisebb, 2-3 lépcsőhöz még nem feltétlenül kell a szélesebb deszka. ;)
2014. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyobb lépcsőket szeretnek azert kb olyan 10-15 lepcsfok.
2014. dec. 12. 01:17
 7/12 Beniy ***** válasza:
Akkor mindenképpen egy szélesebbet. :) 8.25", de ha nem kompletten akarod venni, hanem magadtól összerakni (ezt még nem említetted meg), akkor 8.5"-es lapot is vehetsz. ;)
2014. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De miert szamit a szélesség?
2014. dec. 12. 22:34
 9/12 Beniy ***** válasza:
Mert egy szélesebb lap stabilabb lesz, jobban bírja, ha magasról nagy erővel ráérkezel, viszont cserébe nehezebb megpörgetni. Ellenben egy keskenyebb lapot könnyebb megpörgetni, viszont sokkal nehezebb lesz vele laptörés nélkül nagy szinteket ugranod vele, illetve nem is lesz olyan stabil = több esés/kicsúszás. A függő szélessége is számít: kezdésnek az a tuti, ha a lappal egyenlő szélességű függőt választasz, mert így a legbiztonságosabb, viszont ez a kompletteknél nem téma. (Ezt még MINDIG nem sikerült megmondanod, hogy összerakni akarod-e magadnak, vagy komplettet szeretnél venni. :) )
2014. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Komplettet szeretnék :)
2014. dec. 14. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!