Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy japán karate mester képes...

Egy japán karate mester képes lenne legyőzni egy profi bokszolót vagy egy MMA-st?

Figyelt kérdés
Nem is kell olyan profinak meg ismertnek lennie,elég ha csak versenyszinten csinálja.

2015. jan. 11. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
ezt a kérdést már ezerszerszer kibeszéltük. Pár éve még volt kedvem választ is írni.
2015. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy az itthoni karate oktatás rossz,de pl.egy japán karatéssal mi a helyzet?
2015. jan. 11. 15:21
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

A karate egy kissé elszállt harcművészet, tényleg inkább művészet mintsem alkalmazható harctechnika.


Így nem, általában egy igazi japán karatésnak sincsenek jó esélyei olyan küzdősportolók ellen, akik valódi bunyóra készülnek minden idejükben.

2015. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
A karate az b-uziknak való. Még a Pinokkió is hajlékonyabb egy karatésnál, pedig a csávót fából faragta ki a Dzsepetto.
2015. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem egy olimpiai birkózó ellen is kevés esélye lenne a karate mesternek.Az első UFC-ket bebukták az álló harcosok.
2015. jan. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Pinokkiónak milyen laza ízületei lehettek? :D
2015. jan. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
A karate a leghasznavehetetlenebb harcművészet, kitalálni is igazán felesleges volt.
2015. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Ti nem vagytok normálisak! Még hogy a karate hasznavehetetlen? Aki ezt állítja az már bocsánat de egy nagy ******* ! Simán képes lenne legyőzni egy karate mester egy bokszolót.
2015. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

'simán képes lehet'


Aki nem tud ütni, 30 év karate után sem, az miért győz le simán egy olyan embert, aki mondjuk 5 év alatt tényleg megtanul rutinosan ütni?


Valóság kellene? Aki 30 éve tanul shotokan karatét, az is elmegy boxolni, hogy megtanuljon ütni, és ne csak úgy csináljon mint aki üt (azaz lazuljon, be is találjon az ütése stb.)


Nem értem a karatésok milyen alapon 'védik' a stílusukat. Amikor én karatéztam, SEMMI sikerem nem volt mások ellen. Ügyes mozgásom volt karatéban, csak az semmit sem ér normális küzdősportok ellen, hát még a való életben.

2015. jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
A tv-ben igen.
2015. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!