Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boxolás mellé milyen más...

Boxolás mellé milyen más küzdősportot ajánlanátok, ami kiegészíti a hátrányosságait, és illik is hozzá?

Figyelt kérdés
Thai Box-ot ne mondjátok, mert az sajna ki van lőve, az még tervbe van véve, de még csak a jövő zenéje... :D tehát olyan kéne ami használja a lábat is, vagy földharcra oktat (JJ vagy BJJ) vaaagy önvdelmi rendszerek, és a többi.

2015. jan. 24. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Boksz mellé nagyon a taekwondo, ha rúgni akarsz megtanulni.

Ha földharcot akarsz mellé, akkor inkább birkózás vagy BJJ.

2015. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
*nagyon jó
2015. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

a savate áll hozzá a legközelebb.

ugyan az a mozgáskultúra.

2015. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Birkózás.
2015. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát, a Taekwondo nagyon jó lenne, az mindig is álmom volt... csak hát, ahhoz túl köpcös vagyok... a birkózás az jó lenne, ahoz tökéletes az alkatom, csak ha pl utcai bunyóba keverednék akkor annak lenne is haszna?
2015. jan. 24. 18:41
 6/10 A kérdező kommentje:
jaj, a savate... nem pesten lakok, Miskolcon... ott meg nincs sajna... amúgy ment a zöld kéz mindenkinek
2015. jan. 24. 18:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj azzal, hogy köpcös vagy. Én 7 éve bokszolok és mellette szintén 7 éve taekwondózok. Egyszerre kezdtem a kettőt. Magam is köpcös vagyok. 170 cm és 83 kg, olyan vagyok egy favágó, nagy tönk nyakkal megáldva. :)


Hát aztán, na és? Két méterig lábbal pofozok, ha kell.

Szóval nyugodtan mehet a TKD. Amúgy nehogy azt hidd, hogy a taekwondósok többsége ilyen magas és vékony zsiráfb*szó. Az én mesterem pontosan 163 cm, és nagyjából 65 kg. De olyan a spárgája, hogy ugrás nélkül, gond nélkül pofán rúgna lazán egy 190 centis ürgét.


De amúgy nagyon jó a birkózás, dulakodásos verekedésnél a legjobb, pláne ökölvívással együtt.

2015. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aikiboxer ***** válasza:
68%

Birkózás, judo, BJJ.


Önvédelmi rendszerek közül meg krav maga vagy defendo.

2015. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Jaja, egyáltalán ne aggódj a köpcösség miatt:)

Volt katonaságnál egy ilyen alkatú muai thai haver, addig rúgta a vaságyat míg szétszakadt a hegyesztés. Van több ilyen alkatú haverom, akkikel edzésre jártunk, ők is simán tudtak magasra rúgni.

A birkózásnál meg nagyon jó fogások vannak.

2015. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
27%
Finom iszapos birkozás az ágyban a barátnőddel!
2015. febr. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!