Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van egy airsoft elektromos...

Van egy airsoft elektromos h&k g36c fegyverem, és meik golyó jó hozzá?

Figyelt kérdés
a 0.20, 0.23 vagy a 0.25 ös? a katonadolog webáruházban csak 0.25 g és 0.20 grammos van. És ha a 0.25 grammosat rendelem meg az belemegy a tárba?
2015. jún. 18. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ráírva????
2015. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bele fog menni a tárba, kérdés hogy milyen márkájú és gyárilag milyen teljesítménnyel rendelkezik.


Igazából sokszor csak a próbálgatás segít eldönteni. Én a helyedben vennék egy 0.25-öst, majd ha az elfogy akkor egy 0.23-at és akkor el tudod dönteni hogy melyik a jó.


A 0.20-ast inkább csak pisztoly replikákban szokás használni, vagy nagyon gyenge elektromos airsoftnál.

2015. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs méretben különbség a 0,20; 0,23; 0,25-ös bogyók között, csak súlyban. Mindegyik 6mm szabványú.


Én Guarder 0,20-ast ajánlok. Viszonylag olcsó, viszont jó minőségű!

2015. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

0.25ot vennek mindenkepp, en mar evek ota azt hasznalom.

Ha gyenge a fegyver, erdemes egy keveset tuningolni rajta hogy ne huzzon lefele a lovedek tulsagosan.

0.20ast semmikepp nem ajanlom, tulsagosan elteriti a szel, nekem nagyon nem jott be (JG G36C)

A 0.23 jo lehet, ez szemelytol fugg. Ha a hatotav fontosabb a pontossagnal, akkor erdemes.

2018. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!