Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen Cruiser deszkát vegyek?

Milyen Cruiser deszkát vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy deszkát amivel mehetek suliba, lehet menni vele parkokban és esetleg átmenni szomszédos településre (kb. 20 km távolságban)

Tudtok valamit ajánlani? 22-es Penny boardot és Mindless Longboardot néztem, de ha esetleg van valakinek jobb ötlete szívesen fogadom.

Körülbelül 40 ezer forint a keretem rá.

155cm magas vagyok 35-ös a lábam és lány vagyok.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)



2015. júl. 23. 03:33
 1/2 Beniy ***** válasza:
Szia! :) Penny-t erre a célra nem ajánlanám, mert hosszabb távot hajtani vele nagyon kényelmetlen, inkább arra való, hogy ha utazol, akkor tudj vinni magaddal egy deszkát a hátizsákodban, amivel tudsz picit gurulgatni rövidtávon. :/ (Egyébként a 20km hajtás még longboardon is NAGYON durva tud lenni egyhuzamban.) A Mindlesseket pedig azért nem ajánlanám, mert nem valami minőségi darabok sajnos. Szerintem a legjobb megoldás neked az lenne, hogy veszel egy használt deszkát kompletten, amin neked megfelelő cuccok vannak. :) Használtan egészen normális deszkákat lehet találni ebben az árban. Nézz be a Hilldancers Hungarian Longboarding nevű csoport shop mappájába, biztos találsz valamit, ami neked kedvez, vagy csak írd ki, hogy ezt és ezt keresel, ebben az árban. Biztos tudnak segíteni neked. :)
2015. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. júl. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!