Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha csak befeszítem az izmom,...

Ha csak befeszítem az izmom, attól is erősödhetek?

Figyelt kérdés
Ha nem emelek semmi sújt csak egyszerűen megfeszítem az imom, mondjuk annyira és addig mintha sujzoznák attól is lehet erősödni?:/
2010. márc. 25. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem igen valamennyire.. azt hallottam, h attól is erősödsz, ha csak képzeled, hogy súlyokat emelgetsz (aztán nemtom h igaz-e)
2010. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Agyadat is feszítsd meg néha, mert egy szót sem tudsz leírni helyesen magyarul.
2010. márc. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ahhoz hogy fejlődj kellenek a súlyok. Te nem tudod úgy megfeszíteni az izmodat súly nélkül, hogy a fehér izomrostok is aktiválódjanak
2010. márc. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet vele erősödni, de ahhoz, hogy izomtömegben észrevehetően növekedj, kellenek súlyok
2010. márc. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az izmaid erősödnek de a sulyzózástól ez még igencsak messze van.
2010. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kettővel előttem nagyon jó választ adtak. Ha az izmaidat megfeszíted, az erődet és az izmaid keménységét kiválóan, és meglepően nagymértékben növelheted. Erre már sokan rájöttek, erre épül például a karate sanchin katája is. Viszont ha kifejezetten izomtömeget akarsz építeni, arra ez a módszer nem alkalmas, ez az erődet jól fejleszti, de a tömegnöveléshez muszáj súlyzós edzést végezni.
2010. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A sok feszítés sűrűbbé teszi az izmokat,de nőni nem fog,mivel nincs inger ami kiváltaná,és még ha lenne inger,akkor is a tápláléktól nőne,amit az inger miatt az izom magába szív.
2010. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hülyén haltam volna meg ha nem kérdezem meg ezt valaki(k)től:D A 2. Válaszolónak: Egyetértek tényleg elég hanyag helyesírás volt a kérdésben, de én egyébként nem vagyok ilyen, nem néztem vissza a kérdés t csak írtam. Egyébként a "súlyzóznék"-on és 1-2 vesszőn kívül semmi más helyesírási hibát nem vétettem. A tapasztalatom az, hogy nem érdemes sok feszengéssel felválvtani az edzést ezek szerint.:)
2010. márc. 26. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Felváltani semmiképp sem, de én azt javaslom, hogy a súlyzós edzést mindenképpen egészítsd ki izometrikus gyakorlatokkal. Így hívják az olyan edzést, ahol nem mozogsz, csak feszítésnek teszed ki az izmaidat. Ha kiegészíted ezzel a súlyzós edzést, gyorsabban, hatékonyabban erősödsz, az izomtónus, az izmaid keménysége is sokkal jobban fejlődik.

Hajrá!

2010. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Előttem adtak néhány választ, pl. hogy izomtömegnövelésben nem segít. Hát pont fordítva. Ha olyan "statikus" edzést csinálsz, amivel max erővel befeszíted az izmod és tartod percekig, majd többször ismételed, az izom méretét növeli, de nem erősödsz radikálisan. ez azért van, mert a való életben az erődet mozgás közben fejted ki, és erre "nem gyakorolsz". Az izom látványos fejlődéséhez persze zsírégetés is szükséges, sajnos ebben sem segít... :)

2010. márc. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!