Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hány éves kortól lehet elkezde...

Hány éves kortól lehet elkezdeni cross-motorozni? 14 a még nem késő? És milyen motorral kezdjek?

Figyelt kérdés
Az anyagi helyzet egy picit szűkös, és a szülők is ellenzik a dolgot, 100-200ezret tudok egy motorra adni. :/
2010. ápr. 17. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan egy olyan sport amihez kell a pénz. Ha nincs meg a megfelelő keret akkor nem érdemes bele kezdeni.
2010. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen azon múlik hogy mennyi pénze van az embernek. Ha igazán akarunk valamit, akkor megharcolunk érte. Mellesleg 14 éves vagyok! Mit vársz?? Nem rendelkezhetek milliókkal...
2010. ápr. 19. 17:31
 3/5 anonim válasza:
Szerintem attól is függ ez a dolog, hogy verseny szerűen agy csak hobbi szinten akarsz motorozni. Én 15 éves vagyok és én is majd most szeretnék elkezdeni motorozni de csak hobbi szinten. És még szerintem nem érdemes 125ccm-és nél kissebb motort venni. Tudom ajánlani a pitbike-ot vagy dirtbike-ot ami 125ccm-es, 4 ütemő, de azzal csak az a baj, hogy nem egy átlagos magasságú cross motor hanem alacsonyabb, de használtam jó állapotút már lehet kapni 100.000 HUF-ért kapni. Itt egy link hogyha érdekelne: [link] és még annyit hogyha vennél egy ilyen motort arra figyelj. hogy ne kínai legyen!!!!!
2011. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van már előtapasztalatod? Vagy motort vezetni is most kezdenél? Ez fontos dolog. Ha már van tapasztalat mondjuk simsonszerű gépeknél , és már eleget estél, burultál, őrültködtél velük akkor simán átugorhatsz egy 50-80as, de nagy motorra. Derbi sendák jók, elég magasak csak a rendőr köt beléd állandóan mert nem hiszi el hogy hány ccm xD
2011. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
motorozni is most tanulnék, köszi a választ!
2011. aug. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!