Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 37-évesen van esélyem megtanul...

37-évesen van esélyem megtanulni krosszmotorozni és mivel kezdjem?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta imádom a krosszmotrokat és a hangjukat aztán még jobban, tudnék aludni rá, egyszerüen zene a füleimnek pl. egy KX250f-nek a hangja... de sajnos szegény családban nőttem fel így nem volt rá lehetőségem. Tudom, hogy 4-5 évesen kezdik a profik, de én csak menegetnék vele szelidebb terepen semmi szöktetés meg hasonló. Akikkel beszéltem azt mondták jaj meghalsz ne vegyél, de szerintem bármit csinálsz ha ismered a határokat akkor nem veszélyesebb mint autóval vezetni.

2016. szept. 9. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne tanulhatnál meg? Csak mert nem értek hozzá, azt tudom, hogy még simán csinálhatod, nem akarsz versenyezni meg hős lenni youtube-on, élvezkedni viszont lehetsz.

Nem tudom, miért halnál meg, ha nem esztelenül csinálod. A fiatalabbaknak rosszabbak az esélyeik, mert több köztük a forrófejű kis hatásvadász. Neked talán már benőtt a fejed lágya, ha gondolom, el is tud kapni a hév, a motorozás megragadó dolog :)


Az autónál azért veszélyesebb, bár autót is lehet érdekes terepeken vezetni... Motorozni nem is tudsz?

2016. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok motorozni csak egyszer ültem egy Kawasaki 125 -ön de annyira meg voltam hatódva, hogy reszkettem mintha egy nagy mellü bombázó csaj azt mondta volna, hogy megfoghatom a melleit :)
2016. szept. 9. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán, csapjál bele. Bele fogsz jönni idővel. Élvezni fogod, ha meg tehetséged van hozzá, akkor egyre többet nagyobbat akarsz majd. Motorral vigyázni kell, ha egyszer valaki ráül többet nem szabadul tőle, arra eszmélsz hogy évek óta az összes spórolt pénzedet a motorba teszed bele :D ami persze nem feltétlenül baj :)
2016. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat igazán sokat segített ;)
2016. szept. 10. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!