Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit tennél, ha nulla tudással...

Mit tennél, ha nulla tudással kihívna egy bokszoló?

Figyelt kérdés

Mondjuk lenne 6 hónapod felkészülni ellene.

Utcai szitáció lenne, ahol nincsenek szabályok.

A bokszoló 10 évet bokszolt, de már abbahagyta, és meghízott.

Te viszont sokkal erősebb vagy a bokszolótol.


2017. jan. 22. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9: Én nem szoktam ilyet mondani. De akkor üzenem nekik, hogy próbálják ki a bunyót a valóságban, ne a Van Damme filmekre alapozzanak. Ha lepleknized és mákod van, akkor lehet egy másodperc. Vagy ha mákod van és egy ütésből kifekszik vhogy. De aki nem kezdő azzal nem lehet ezeket megcsinálni.
2017. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

eléggé fura helyzet lenne így belegondolva,mert kicsoda ő,hogy nekem bármiféle feltételt vagy határidőt szab?

senki szabályaihoz és feltételeihez nem alkalmazkodom,semmilyen szinten,ha az nincs az érdekemben és nincsen belőle egyértelmű hasznom.

egy ilyen esetből meg nem tudok érdemleges hasznot remélni,főleg úgy nem ha belemennék ki tudja milyen okból.

szóval úgy tudnám ezt elképzelni,hogy ott és akkor kapna a kedvenc szöghúzó kalapácsommal a pofájába miközben közölné a feltételeit.

mire fel kezelném tisztelettel és egyenlőként,hogy elfogadjak egy párbaj felhívást,vagy bármiféle ultimátumot egy senkiházitól aki ártani akar nekem?

2017. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!