Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy Conor McGregor elbírna...

Egy Conor McGregor elbírna egy Mike Tysonnal? MMA szabályrendszerben.

Figyelt kérdés
Conor tud rúgni,földre vinni,földharcolni..Viszont Tyson nagyobb,gyorsabb és sokkal erősebb

2017. aug. 27. 21:07
 1/9 Kerze ***** válasza:
100%
Ha a fénykorában lévő Tysont vesszük, akkor egyértelműen őt mondanám.
2017. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Még jó hogy McGregor...De én úgy csinálnám, hogy lehetne bedobni nekik egy vascsövet is, ha valaki szorult helyzetben van...El se találná amúgy McGregort. Floydot is hülyére verte volna, ha ketrecbe mennek és nem zsúrozni....Tyson ki se tudna védeni egy rúgást se...Nem számít mekkora vagy, ha lerúgnak a tejfölbe...Amúgy meg McGregor lehet kisebb, de nagyon nagyon erős...Én láttam, hogy elhúzott egy kamiont kötéllel. A kötél a szájában volt...
2017. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Erről valami videót vagy forrást tudsz küldeni?Megnézném
2017. aug. 28. 18:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell, hiszen McGregor az utolsó utáni léghajlító. Nem tudtad?
2017. aug. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Tyson nyert volna :D Azért az a +30kg izomtömeg egyáltalán nem mindegy :D +Tyson se csak bxolt az utcán :D
2017. aug. 31. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Hagyjuk már ezt a Conor-t,egy full technikátlan bunyós.Azért vannak MMA-ban jó eredményei mert a súlycsoportjában gyenge versenyzők vannak.Feljebb kerülne egy vagy két súlycsoporttal, egy utolsó senki lenne ott. Nagy hype van körülötte, mert csinálja a show-t a meccsein,de ennyi. Több brazil bjj mester is kritizálta az övfokozatát, mert a tudása bőven nincs annyi,mint amilyen színű övet visel.És ez igaz, bénák a földharc technikái. Állóharcban szépen tud rúgni, a taekwondós tudása végett, de a védekezése hanyag. Ütései pedig csápolós-kalimpálásnak felelnek meg.


Nem kellene ő ellene Tyson, egy fénykorában lévő Papp Laci is leb*szna neki egyet, a mi kis McGregorunkra 50-et is rászámolhatnak, akkor sem kelne fel.


A kérdésre válaszolva, Tyson megb*szná Conort az anyja hátán, szotyizva. Tyson egy piszok jó mozgású, jól védekező, technikás,gyors és nagy ütőerejű ökölvívó volt fénykorában. De szerintem egy géppuskakezű Harry Grabs - ha élne és fénykorában lenne - is leiskolázná csúnyán.

2017. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Annyi baromságot olvasni ebben a témakörben hogy már fizikai fájdalom,nézzetek már utána mielőtt valamit írtok . Utolsó:McGregor 2 súlycsoportban is világbajnok, és még egy gyengén látó,színvak ember se mondaná azt hogy technikátlan,szerintem egyetlen hibája hogy az ütései nem elég erősek,(pontosak,gyorsak..) hogy kiüssön egy komoly bokszolót de a földre vivés jó rugások beválhatnak.
2017. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan fogyatékos, aki szerint egy 100+ kilós, félnehézsúlyú, fénykorában lévő Tyson-nak megkottyanna egy feleakkora hipszter ketrecharcos. Még a Tyson-nál 30 kilóval könnyebb Golovkin ellen is az életét kockáztatná Conor.
2017. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Boxmeccsen tyson mma-ban pedig conor
2023. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!